İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows XP programlar kısmı boş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hibrahim

Misafir
bence tekrar kur öyle bir sorun olmaması gerekir (2 gunde 4 kere format attım hiçbirinde öyle bir sorunla karşılaşmadım..

W

wglinkmanager.com

Misafir
bugün ikinciye kuruyorum... ayni sekilde programlar kısmı boş geliyor...

P

Patroos

Misafir
valla tuhaf bir sorun hakkaten boyle bir sey ilk defa duyuyorum, yardim etmek isterdim ama ne care... belki kurdugun cd'de bir sorun vardir diycem ama, o zaman da kuramazsin bilemiyorum valla, bir kac program kurup baktin mi? onlar gorunuyor mu bir bak istersen

M

mavidusler

Misafir
Programlar derken Program Files klasörünü mü kastediyorsunuz yoksa Program Ekle Kaldır bölümünü mü? Eğer program ekle kaldırda programlar gözükmüyorsa bu hata SP2'den kaynaklanıyor. SP2'siz bir windows kurarsanız sorununuz düzelecektir. Aslında SP2'li olarak da çözümü var ama sizi biraz uğraştırır. Bios update etmeniz gerekebilir. Donanım forumlarında ararsanız aynı sorunu yaşayan insanların çözüm yollarını görebilirsiniz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlat menüsündeki programları kastediyor heralde.
Format atmadan mı kuruyorsun ? Yoksa Onar falan mı yapıyorsun ?
Eğer spyware tarzı birşey bulaşmışsa ve sen format atmadan kurarsan sorun devam edebilir. Windows Onarma da pek işe yaramıyor tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5