İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows XP'de birekere...

A

Anonymous

Misafir
Bir arkadaş bana bir zaman önce windowsxp de her oyun çalışır demişti NFS porsche gibi ben deli oldum çalıştıramadım. Aplication Com. yukle programı 98 me üzerinden çalıştır dedim olmadı dedi NFS4 denedim gene aynı nostalji Sorunu siz nasıl çözüyorsunuz

A

Anonymous

Misafir
Ekran kartının XP sürücülerinin olması gerekiyor. Mesela benim ekran kartım i740. 98 ve Me de canavar gibi oynarken XP de oynayamıyorum. Halbuki XP ekran kartımı destekliyor. İntel firması da XP zaten desteklediği için sürücü yazmıyor. Bir de XP home olmasında fayda var.

A

Anonymous

Misafir
Masaustunde olusturulmus kisayolunun ustune sag tikla."Compability" kismindan "run this program " bolumune gel ve Win98 i sec.Ayrica video kartinin yeni versiyon driverlar`ini cekersen.Hic sorunsuz calisir.

serdar05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt arkadaşlar bendede aynı sorun var
işletim sistemim windows xp profesyonal ekran kartı 512 ''atı'' marka
kısayolun üstüne sag tikladım."Compability" böle bişi çıkmadı sadece bu oyun değil herhangi bir oyun yüklediğimse dll dosyası eksik hatası veriyorr. pc ye yeni format çektim ve bütün driver lerini yükledim ama sorun hala yaşıyorum yardımcı olurmusunuzz exra bi dll programımı istiyor anlamadım ben bu işi

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
aldığın hata ne.ekran görüntüsü alsan fena olmaz. bu sorunu yaşadığından emin misin. ayrıca son mesajdaki çözümün türkçesi şu

clipboard01ma0.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5