İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windowsa MySQL Kurmak

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Bilgisayarıma MySQL Server Kuracam Bi Sitede Bır Makale Yazmış Onu Aynen Uyguladım Ama Sanırım Yanlış Dosyayı Indırdım Makalede Şöyle Yazıyor

MySQL Kurulumu
http://www.mysql.com adresinden mysql'in en son sürümünü indiriyoruz ve istediğimiz bir yerde klasöre açıyoruz sıkıştırılmış dosyayı.Ve setup.exe 'yi çalıştırıyoruz.
(Makale yazıldığı tarihteki kararlı sürüm: MySQL Servers and Clients 4.0.18)

Mysql.com dan İndirdiğim Dosyamı Yalnış ne Yanlış Anlayamadım Kurulumda Hata Alıyorum
hatajm3.jpg

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Php web server kurmak istiyorsun sanırım ben appserv i kullanıyorum güzel ve basit. Sadece root şifresi giriyorsun ve mysql e bağlanmak için root şifren yazıyorsun o kadar.
www.appserv.com

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Appserv Kurdum Bundan Önce Ama Malesef Phpmyadmin Bölümüne Girince Sunucu hatası Dıyor Googlede Felan Arama Yaptım Ama Herkes Aynı Sorundan Konu Açmış easyphp Yi Denedım Veritabanını İçe Aktarırken hata Aldım phptriadı Denedım Gene Hata Aldım En Son Çare Bunu Düşündüm Buda Olmadı Format Attım gene Denedım Gene Olmadı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5