İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

windowsda Fopen Çalışmıyor

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşar Plesk yuklu olan Windows 2003 serverda fopen fonksiyonu kullanilmiyor bu neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler
Saygılarımla
A.Tayfun KESKİN

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşar Plesk yuklu olan Windows 2003 serverda fopen fonksiyonu kullanilmiyor bu neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler
Saygılarımla
A.Tayfun KESKİN

Fonksiyonu kullanımda dönen hata mesajı nedir?
Bu fonksiyon safe_mode ve open_basedir ile de ilgilidir, onun için sunucunuzun safe_mode durumunda ise safe_mode = off yaparak deneyebilirsiniz.

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
safe_mode off yapmadan baska bir yolu varmı acaba güvenlik açısından bahadır kardeş seni gördüğüme sevindim tymsahın sitesinden hatılıyorum seni

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aynı dizindeki bir dosyayı açıyorsa muhtemelen safe mode veya open basedir ile alakalı değildir. Windows'un yarattığı gudik bir hadisedir büyük ihtimal, yine beklenmeyen hata filan oluşmuştur. :) Hata mesajı sorunu algılamada önemli etkendir, bunu verebilirsen daha net olur.

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hata yok bos sayfa gozukuyor (bembeyaz) ustelersen service unavailable hatasi vermekte yani IIS application Pool da hataya sebep oluyor

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun safe mod gibi görülüyor, şu şekilde denemeni tavsiye ederim safe_mod=off yap ve hemen dene olup olmadığına bak. olursa yine safe_mod=on yap ve buraya yaz en azından şunu anlayalım safe mod ile mi ilgili değilmi? buna göre farklı alternatifleri düşünebiliriz bana göre

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows 2003 serverda fopen fonksiyonu kullanilmiyor derken hata veriyor sanırım.
domainde yazma izni ile alakalı olabilir .

yada plesk kullanırken panelde hata oluşuyorsa ozaman domainin yeterli hd limiti yoktur. veya limiti aşmıştır.

yada 3. şık

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alan adını sil , tekrar oluştur. Plesk'te bazen böyle anormal durumlar meydana gelmektedir. En hızlı çözüm bu bence.. safe_mode=off,on yapman 2 reset atman anlamına gelir ve bu zaman kaybıdır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5