İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wireless Ağ ayarları yapamıyorum

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar daha önce laptoptan sorunsuz bir şekilde evimde ki wireless'tan giriyordum fakat laptop'a format attırdıktan sonra bir türlü bağlanamıyorum .

Ağ Adresi Alınıyor ... Diyor fakat bir türlü alamıyor .. ip takılması olabilir diye kablonetten ip'me restart attırdım fakat yinede ağ adresi alınıyor diyor fakat alamıyo ..

Ne yapabilirim :/ ?

Saygılar,

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim diğer laptoptada aynı problem var o yüzden kullanamiyorum format aticam. :eek:
System Mechanic 7 programini yükledim orda belirtiği hatalari düzelt dedim pc sapıttı resmen sende öyle bir program falan mi yükledin ondan olabilir veya driver da sorun olabilir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim laptop tada sorun vardı ( hala var gerçi ama anlamıyorum sorunu )
windowsu yeniden kurdum. eksik birşeyler var ama nedir çözemedim
wireless bağlanıyor ama kesemiyorum bir türlü:))))
başkası bağlı diyor. yahu birde şifre koydum modeme. birilerimi bağlanıyor nedir anlamadımki

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Başlığım çok kişinin derdine derman olcak gibi var mı başka wireless-laptop ilişkisinde sorun yaşayan :p

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim wireless te sanki yavaş gibi :) usb modem kullanırken sayfalar daha hızlı açılıyomuş gibi geliyor

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Wireless baglantisi surekli kesilen varmi? (Wireless karti Intel Pro 2200BG olanlar icin yaziyorum)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
benim laptop tada sorun vardı ( hala var gerçi ama anlamıyorum sorunu )
windowsu yeniden kurdum. eksik birşeyler var ama nedir çözemedim
wireless bağlanıyor ama kesemiyorum bir türlü:))))
başkası bağlı diyor. yahu birde şifre koydum modeme. birilerimi bağlanıyor nedir anlamadımki

Bir protokol ethernet kartiniza bagimli calisiyordur once onu kaldirmadan network baglantinizi kesemezsiniz. Yerel ağ baglantınızı sağ tıklayıp özelliklere girin ve karsiniza cikan diyalog kutusu icinde arkaplani beyaz olan listeyi buraya yazin kaldirmaniz gereken protokolu size soyleyelim.

Wireless kartinizi disable etmek icin bilgisayarinizi guvenli modda acip oradanda devredisi birakabilirsiniz.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wireless baglantisi surekli kesilen varmi? (Wireless karti Intel Pro 2200BG olanlar icin yaziyorum)

Saçma olacak ama mesafe durumu nedir?

Dreamz modeminin markasını söyler misin?Bir de modemi fabrika ayarlarına döndürmende sakınca yoksa fabrika ayarlarına döndürüp tekrar bağlanmayı dene.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5