İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WM Aracı - Website Detay Bilgileriniz ve Birçok Site Optimizasyon Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çoğu zaman kullanıyorum, başarılı bi script kurmuşsunuz.

Havzalı55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ay önceleri bi arkdaş vasıtası ile girdiğim site çok iyi başarılar

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benimde ara sırada olsa takıldıgım site başarılar dilerim hocam hatta reklamım bile var nickli blogunuzda :D reklamıda yapalım :D

pms11

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
başarılı bir iş yapmışsınız. sürekli kullanıyorum

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sık sık kullandığım bir site.. script çok iyi. daha iyi scriptlere inşallah başarılarınızın devamını dilerim

EnverDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çoğu zaman bende kullanıyorum. Gerçekten güzel birşeyler hazırlayıp sunmuşsunuz. Teşekkürler.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sistem güzel fakat bazen yanlış bilgiler veriyor geçen index sayıma 2 yazdı pr2 olmasına rağmen 0 yazdı

sorbize

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yorumlarınız için teşekkürler.

Sistem güzel fakat bazen yanlış bilgiler veriyor geçen index sayıma 2 yazdı pr2 olmasına rağmen 0 yazdı

Wmaracı karşı taraftan nasıl bir bilgi gelirse onu yazdırıyor. Bazen karşı tarafta veya karşı tarafa bağlanırken sorun oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda gelen değerin üzerine bir kere daha tıklayarak yeni değerin gelmesini sağlayabilirsiniz.

fatihyavuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Hemen hemen hergün sitemin istatistiklerindeki değişimi takip etmek için bu siteyi kullanmaktayım.Hatta sitemin PR3 değerine yükseldiğini bu site aracılığıyla gözlemlemiştim.Çok kaliteli bir proje.Emeği geçenleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5