İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wnidows XP kullanan FlyTV'98 sahipleri..!

B

berfin

Misafir
selamlar! arkadaşlar, flytv'98 tv kartım var. WinXP'de bir sorun yaşiyorum. tv ekranını full screen yapınca görüntü duraksamaya başlıyor. yani akıcı olmuyor. en güncel driver'larını da indiriyorum ama hala sorun devam ediyor. bunun sebebi nedir? driver mı? yoksa başka bir şey mi?

H

hakfire

Misafir
ilk çıkan bt878 fly video 98 kullanıyorum. radyo kartı yok. www.lifewiev.com.tw den son xp driverini indirdim. sorunsuz çalışıyor. uzaktan kumanda dahi çalışıyor. daha önceki xp driverleri sorunlu idi. işlemcim celeron 1700. makinen yavaş ise yapabilir. bir de driver olarak indirdiğin driveri kullan. program olarak more tv kullan. uzaktan kumanda çalışmaz ama kendi programından daha temiz bir görüntüye sahip.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Flytv video98 XP Driver

Flytv video98 XP Driver

Arkadaşlar kartın üretici firması bu ürünü için desteğini kesmiş. Firmanın internet sitesinde (www.lifewiev.com.tw) bu kartın driverı bulunmuyor. Bu kartın XP driveri olan bir arkadaş kartın sürücüsünü

" [email protected] " adresine atabilir mi?

Şimdiden teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5