İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

word şifre?

W

Winner Gambler

Misafir
Advanced Office Password Recovery programı excel ve word dokümanlarına basta koyulan sifreyi kırıyor.. Bunu biliyorum... basit ve kullanımı kolay..

ancak benim istedigim word oluşturulmus bir doküman Form(araç çubuğu) özelliği ile bölümleri oluşturulmuş bir döküman ve sonra bu form şifrelenmiş.. dökümanın sadece izin verilen kısımlarını doldurabiliyorsunuz.. formun formatını değiştiremiyorsunuz.. çünkü şifreli.. benim istediğim bunu nasıl kırarız..

www.vegas7x24.com

Heraklitos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) winner senın dediğin program 3 karaktere kadar kırıyor... full olması lazım. piyasa da kıragını bulman çok zor... imkansız gibi. ama :) ayıptır söylemesi heker amcamlar bu programı yaparken açık kapı unutmuşlar.... :D dediğin program bende var istedigin karakterde şifreyi kırıyor. tabi aşırı kastırıyor o başka...

eğer istersen akşam yollarım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5