İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress 2.7 den ilk görüntü

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress27screenshothg6.png

Admin paneli sol tarafa yerlestirilmis. Ama benim hosuma gitmedi bakalim ilerde neler olacak

mizahci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu haline alışmıştık, tabii devir değişiyor artık web kalitesi artıyor buda örneklerinden biri, umarım sadece görüntüde değişiklik yoktur :D

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk göze çarpan değişiklik,admin panelde üstte olan Yaz,Yönet,Tasarım vs. gibi kısımları sol menüye alınmış.Tam kestiremedim ama galiba ağaç menü şeklinde düşünülmüş.

Hiç kuşku yokki zaten mükemmel olan seo ve güvenlik özellikleri de geliştirilmiş bir biçimde bize sunulacak.

Bir yenilik te eklenti yönetiminde.Artık ftpyle uğraşmadan direk admin panelden eklentiyi çekip aktifleştirebiliriyoruz.Ayrıca google sitemap eklentisi default olarak geliyor,tema düzenlemede geliştirmeler de yenilikler arasında.Şu anda betaları üretilmeye başlanan 6.2 sürümünün kararlı sürümü çıktıktan sonra 6.3 çıkarmadan direk 2.7′ye mi geçilecek merak ediyorum açıçası.Bu yeni sürüm haberini aldıktan sonra 2.6.2 çıksın da upgrade edeyim diye bekliyordum.Ancak 2.7 haberinden sonra bir ara sürüm upgradesi yapmamayı düşünüyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
böylede çok güzel görünüyor

forza756

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gorunus olarak goze cok hitap ediyor.
umarim bizi biraz daha rahatlatacak ozellikleri unutmamislardir :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
soldaki menü iyi olmuş menüler arası daha hızlı dolaşıla bilinilecek

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her sürümde kendini daha da geliştiriyor Wp inş uzun yıllar böyle devam eder :)

Cybertürk1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
// Kısa ßilgi

Yakında gelecek olan WordPress 2.7 sürümünün eski sürümlerden çok çok farklı olacağını göreceksiniz. Ayrıca WordPress in 2.6 ve 2.6.1 sürümlerinde tespit edilen açık ve hatalar giderilmiştir. Heralde 2-3 hafta sonra yeni sürümü piyasaya sürülmüş olacak.

Önemli bir not daha düşeyim. Yapılan çoğu yenilik bir kaç eklentiden esinlenerek yapılmıştır. Ve bir çok yenilik admin paneli görünümü ve işlevleri üzerine olacak.

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
butun wp ailesine hayirli ugurlu olsun :D ins butun aciklar kapatilmistir cok dilim yandi :S

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben 2.5'ta takıldım hiç bir yükseltme yapmadım.
Açıkcası wp'den de soğudum bu son bir haftadır. Çok çektirdi bana :p

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Azcık kodlama bilgin varsa,ya da şöyle söyliyim , taglara felan göz aşinalığın varsa çözemeyeceğin sorun yok wp'de :)

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Azcık kodlama bilgin varsa,ya da şöyle söyliyim , taglara felan göz aşinalığın varsa çözemeyeceğin sorun yok wp'de :)

WP'nin bir çok özelliğini biliyorum, haşır neşirim ama makinayı çok yoruyor eklentilerle.

Şimdi dımdızlak WP kullanıyorum. Yeni versiyonda test edecem yoksa yine dımdızlak WP kullanmaya devam edecem. =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi