İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress 3.1.4 ?

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhaba arkadaşlar filtreleme programımdan dolayı takip edemiyorum. Wordpress kullanıcılarından bilgi edineyim dedim. 3.1.4 mü çıktı banamı öyle geliyor ? Türkçe'si yoktur daha herhalde çıktıysa ?

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Güncelleme çıktı ama sadece ingilizcesi mevcut şuan.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bugüne kadar güncelleme sonrasında yedek almamak konusunda bi hata yaşamadım,hata en fazla eklentiler konusunda çıkar diye düşünüyorum.güncellemesi iyi bişey,bi sürü açık bulunmuştu,açıkları kapatmak için güncelleme yapılıyor sonuçta.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çıksın çıksın genelde ben fix paket kullanıyom, ikinci olan güncelleme daha bi iyi oluyor

PhYtOn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe pakette bir sorun var sanırım, çünkü admin panelinde bulunan yazılar kayboldu

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Aynen bende de öyle oldu çözümünü bilen var mı?

Bende de aynı sorun var. Biraz araştırdım, manuel güncelleme yapanlar bu sorunla karşılaşmadıklarını legalpara ediyorlar. Ama açıkçası o kadar dosyayı indirip kurması ayrı bir sorun.

Edit : Aşağıda verdiğim linkte arkadaş sorunu çözmüş. Dil dosyalarından kaynaklanıyormuş. Detayları linke tıklayıp öğrenebilirsiniz.

http://www.aslanakvaryum.com/blog/w...runu-bazi-yerler-gorunmuyorsa-iste-cozum.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5