İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Adsense Teması Yüksek Kazanç !!!

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu amacından sapmıştır teşekkürler

vcss-blue

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Ben yanlış mı biliyorum, sayfada 3 adet adsense reklamı olması gerekmiyor mu, adsense bol kazanç 5 adet var amaç sadece yerleşebileceği yerleri mi göstermek ? Bu durumda ben oldukça fazla tema sayarım bunu yapabiliceğiniz.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Ben yanlış mı biliyorum, sayfada 3 adet adsense reklamı olması gerekmiyor mu, adsense bol kazanç 5 adet var amaç sadece yerleşebileceği yerleri mi göstermek ? Bu durumda ben oldukça fazla tema sayarım bunu yapabiliceğiniz.

3 den fazla yerleşim ban sebebi

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 sayfada;
3 resim yada metin reklam
3 bağlantı reklam
2 arama moturu koyabilirsiniz

ayrıca 3 ten fazla reklam olunca herhangi türden 4. reklam gösterilmiyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
herhangi bir temayı zaten buna çevirebilirsin, satış baltalama olarak algılama ama, bu temaya kimse para vermez

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Evet google da öyle yazıyormuş fakat gene de bu daha güzel bir çok tema ile yapabiliriz.

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir temayı zaten buna çevirebilirsin, satış baltalama olarak algılama ama, bu temaya kimse para vermez

herhangi bir tema herhangi bir temaya çevrilebilir zaten, ama yaptıgın tamamen satış baltalamak

5 para etmez, kimse almaz gibi yorum yapmak hem etik değil hemde satış baltalamaktır zaten

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sen balta görmemişsin kardeş, lütfen satışına değecek bişeyler yapın satın, ozaman iş yaparsınız

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen balta görmemişsin kardeş, lütfen satışına değecek bişeyler yapın satın, ozaman iş yaparsınız

canım satış benım değilmi istediğimi istediğim fiyata satarım sana önceden danışacakmıyım satayımmı diye :)
İş yapmasa da konu benim meselem...
balta meselesine gelince akşam akşam kırmak istemiyorum seni okudun konunu yorumunu yaptın saol güle güle

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Şimdi kimse kimseyi konudan kovamaz herkesin istediğini yazma istediği yorumda bulunma hakkı var, senin konu açma hakkın olduğu gibi o da kişisel fikrini paylaşıyor yardımcı olmak adına yada senin düşündüğün gibi satış baltalamak adına.

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi kimse kimseyi konudan kovamaz herkesin istediğini yazma istediği yorumda bulunma hakkı var, senin konu açma hakkın olduğu gibi o da kişisel fikrini paylaşıyor yardımcı olmak adına yada senin düşündüğün gibi satış baltalamak adına.

bak kimseyi kovdugum yok ama 10 gunluk üyesin satış konuma bu kadar reklam koymak nasıl oluyo falan diyon kızmıyorum bilmiyodur diyorum cevap veriyorum yeşillik olsun diye msjlar yazıyosun hala.Herkes fiktini paylaşır ama istediği yerde değil.
Adam sitesini 1000 dolara satar sen 1 dolar vermessin veya bu site bana göre değil dersin ama o diyeceğini konuya yazınca uyanıkmı oluyorsun.

Kaldıkı burda abartılacak bırsey yok 25 tl değerinde göstermelik bir ücretle tema demişim.ben konuda magazin teması çok şık gösterişli harika tema diye konumu açtım??

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Şimdi etik değil vesaire diyeceksin hocam ama görüşümü belirtmek istiyorum. En azından daha fazla emek harcayarak adsense için bir tema oluşturabilirsin diye.

Bu tür temalar birçok yerde mevcut zaten. Bu tarz bir tema yapmakta pek zor değil. Ki premium tema aratsan 25 tlye bulabilirsin.

Bence daha iyisi olabilirdi.

Tabikide emek senin emeğin fiyatını sen biçersin.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
bak kimseyi kovdugum yok ama 10 gunluk üyesin satış konuma bu kadar reklam koymak nasıl oluyo falan diyon kızmıyorum bilmiyodur diyorum cevap veriyorum yeşillik olsun diye msjlar yazıyosun hala.Herkes fiktini paylaşır ama istediği yerde değil.
Adam sitesini 1000 dolara satar sen 1 dolar vermessin veya bu site bana göre değil dersin ama o diyeceğini konuya yazınca uyanıkmı oluyorsun.

Kaldıkı burda abartılacak bırsey yok 25 tl değerinde göstermelik bir ücretle tema demişim.ben konuda magazin teması çok şık gösterişli harika tema diye konumu açtım??
1. üyelik tarihim belki de senden daha da eskidir, yeni üye olmuş olsam bile yeni başlamadım bu işe ilk defa bir foruma üye değilim vs.
2. yeşillik falan olsun diye mesaj yazmam düşündüğümü yazarım amaç burda fikirlerini söylemek bilgilerini paylaşmak.
3. konuya yorum yazan herkes aynı şeyi yazmış demek ki sorun sende.
4. iyi satışlar ;)

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. üyelik tarihim belki de senden daha da eskidir, yeni üye olmuş olsam bile yeni başlamadım bu işe ilk defa bir foruma üye değilim vs.
2. yeşillik falan olsun diye mesaj yazmam düşündüğümü yazarım amaç burda fikirlerini söylemek bilgilerini paylaşmak.
3. konuya yorum yazan herkes aynı şeyi yazmış demek ki sorun sende.
4. iyi satışlar ;)

bak gülüm

-üyelık tarıhın benden eskı ve hala bır sayfada kac reklam oldugunu bılmıyosun öylemi
-yesıllık ıcın yazmassan bir haftada 300 msj atılmaz
-yorumları adam gıbı yapana hak veriririm zaten oda belli
-satışın içine ettınız daha ne satışı
küfür etmemek için çaba gösteriyorum (banlanmamak ıcın değil ağzımı bozmamak için) burada böyle şeylere izin veriyolarmıs demekki. rahatladın sanırım satış falan yok hadi yol al

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5