İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress All in one seo rich snippets eklenti sorunu

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar, kendi sitem için bu eklentiyi kurdum ama mesela oylama yaparken oylamada sorun oluşuyor. Ve 'Bu sitenin ek iletişim kurmasına izin verme' uyarısı geliyor. aynı zamanda bir yemek tarifinin içerisinde 3 kez gözüküyor. Bunların ayarlarını nasıl yapabilirim?
Örnek için:
http://www.pratiktarifler.org/kaymakli-hurma-tatlisi-tarifi/

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yani koca yerde şu soruna cevap verecek kimse yok mu?

KrmYlmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunuza cevap verilmiyorsa bir nedeni vardır. konuda bir soru sormuşsunuz. Ama ne bir kodunuzu nede başka bir bilgi aktarmışsınız. Kimse kahin değil sizin sitenizin kaynak kodlarını görebilsin.

Örneğin kullandığınız temada döngü içersinde eklenmiş bir girdi olabilir yada birçok nedeni olabilir. En basitinden temanızdaki single.php içeriğini paylaşabilrdiniz.

Diğer bir konu hiçkimsenin hiçkimseye yardımcı olma zorunluğu da yoktur. Yani foruma ben sorarım kim olursa oslun cevaplamak zorunda mantığı ile yaklaşmayın. Bilgisi olan ve size yardımcı olmaya çalışan insanlardan rica edersiniz.

RecLast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sıkıntı bendede var.
WP-PostRatings eklentisini kullanıyorum. Herhangi bir bilgisi olan varmı acaba yardımcı olabilecek?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5