İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress altyapısıyla bir video sitesi yaptırmak istiyorum

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örnek olarak 22dakika.org tarzında orjinal bişey istiyorum üyeler içerik girebilecek şekilde olacak php kodlama bilen ve wordpresse hakim arkadaşlar tekliflerini gönderirse sevinirim

E

ErsinAcar

Misafir
bu sitenin alt yapısı wp değil drupal :) pilli network kendimiz oturduk yaptık desede çalışanlarının drupalın Türkiye'de ki en iyi geliştiricileri olması düşündürücü bence :)

ayrıca burada video eklenmiyor sadece bir caps ve link koyuyorlar ama illaki video koysunlar diyorsan yakuter indi sanırım çok güzel bir video plugin i var onu kullanabilirsin yeni kayıt olan kullanıcılarada editor yetkisi verirsen sorun çözülür..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Drupal mıydı. RUBY on rails denen zavazingo olduğunu sanıyordum ben :)
ama Drupal da olabilir. ayrıca DRUPAL sa ana kaynak yada RUBY. bunu ticari amaçla kullanmaları yasal mı acaba ? DRUPAL veya ruby geliştiricileri istese kodları talep edip kontrol edebilirlermi ?
PİLLİ nin Sitelerinin ben BUyum ancak geliştirildim azcık değiştirildim diye bağırdığı bariz :)

bu sitenin alt yapısı wp değil drupal :) pilli network kendimiz oturduk yaptık desede çalışanlarının drupalın Türkiye'de ki en iyi geliştiricileri olması düşündürücü bence

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam, che rez.com ilginizi çekermi? Yada benzeri?

wordpress tabanlı

bütün resimlere watermark ekleniyor, bütün postların thumbnailleri alınıyor,
bütün kategoriler subdomain şeklinde,
her postun kendi descriptionı ve keywordleri var.

4 rakamlı YTL fiyata satılıktır. şu an sabit 4000 tekili vardır.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bal gibi worpress. Eklentileri al editle bir iki tane kendileri yazmışlar. bilmemne diye millete çakıyolar. bizde yedik zaten ohhh ...afiyet olsun hayırlı işler...

Ama haklarını vermek lazım harbiden çok iyi geliştirmişler :D

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama Drupal da olabilir. ayrıca DRUPAL sa ana kaynak yada RUBY. bunu ticari amaçla kullanmaları yasal mı acaba ? DRUPAL veya ruby geliştiricileri istese kodları talep edip kontrol edebilirlermi ?
PİLLİ nin Sitelerinin ben BUyum ancak geliştirildim azcık değiştirildim diye bağırdığı bariz :)

ya tartışmaya çevirdiniz olayı
bana böyle bi site lazım yapabilecek varmı?

selam, che rez.com ilginizi çekermi? Yada benzeri?

wordpress tabanlı

bütün resimlere watermark ekleniyor, bütün postların thumbnailleri alınıyor,
bütün kategoriler subdomain şeklinde,
her postun kendi descriptionı ve keywordleri var.

4 rakamlı YTL fiyata satılıktır. şu an sabit 4000 tekili vardır.

site satın almayı düşünmüyorum şuanda

E

ErsinAcar

Misafir

Drupal bir içeirk yönetim yazılımı ruby on rails japonların geliştirdiği bir yazılım geliştirme ortamı ben aralarında ortak bir özellik göremiyorum kategorileri farklı bir kere özelliğide geçtim :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Of arkadaşım he yapsana kendin
-Kur bir Wordpress son sürümü
-Multimedia dan al bir Video plugini (Bedava)
-Adsense Plugini Al (Bedava)
-Al güzel bir Hosting (Paralı :D)
Devam yahu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5