İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Arjuna X Teması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
Gelişmiş seçenekleri sayesinde kullanışlı bir yapıya büründürülebilen tema işlevsel bir görünüm sunuyor. Yazılardan ziyade resimleri ön planda tutmaya çalışılmış olan tema aracılığı ile biraz editlemelerle temayı arzuladığınız hale getirebilirsiniz. Köşe kıvrımları ve genel yapısı ile temayı site projenize uygun hale çok rahat getirebilirsiniz. Temayı yükledikten sonra tema kontrol panelinden dil seçenekleri içerisinden Türkçe dilini seçerek temayı Türkçe kullanabilirsiniz.

Tema İndir

Resim ve indirim için indir'e basın göreceksiniz.

H

halilarici

Misafir
İleri geri.Siz o konuyu düzgünce bir okudunuz mu ? Ben 2 kişi hakkında ileri geri konuştum.Bunu tüm forum üzerine öyle birşey demedim.Farkettiyseniz.Polemik çıkarmaya gerek yoktur.Teşekkürler.

nizamo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son yazdıklarınızın konuyla ilgisini anlamadım ama, linki yenileyecek misiniz söylerseniz sevinirim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
isteyenlere türkçeleştirebilirim
konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5