İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress bilen arkadaşlar yardım edebilirmisiniz

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dostum şimdi admin paneline gir ordan TERCİHLER oraya gir oradan KALICI BAGLANTILAR oradan Özel, aşağıda belirleyin buraya tıkla ve /%postname%.html yaz daha sonra kalıcı bağlantı yapısını güncelle var oraya tıkla ve sana kod vericek ve kodu nere yapıştırman gerektini sölicek ! + rap bekliyorum :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Admin Panel\Tercihler\Kalıcı Bağlantılar

Aşağıdaki bölümde
*varsayılan : Şuan kullandığınız hali,
*tarih ve isim temelli : link adresinize postun tarih ve adını ekler,
*sayısal : arşivdeki post numarasını yazar,
*özel : özel olarak yapı belirleyebileceğiniz bölümdür.Bu alana "/% %/" aralıklarına tanımladığınız özel link adresleri yapabilirsiniz.

/index.php/%year%/%postname%/

Üsteki kısım ile mesaj adını ve gönderim yılı link adresine eklemiş olursunuz.Ancak unutmayın ki çok uzun link adresleri arama motorları tarafından çok sevilmez.Yukarıdaki özel tanım,yeterli uzunluktadır.Bunu kullanabilirsiniz.

Diğer arkadaşın da yazdığı /%postname%.html veya /%postname%.asp gibi uzantı görünümleride ekleyebilirsiniz.

Kizyurdu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar her ikinizde cok sagolun +rep sorun cözülmüştür konu kapatılabilir

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bunu yaptığım zaman Yönet>Sayfalar bölümde oluşturduğum sayfalara ulaşılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Bu hatayı alıyorum
CGI Error
The specified CGI application misbehaved by not returning a complete set of HTTP headers.

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostla kaynaklı bir problem olabilir @bukotezo. linux kullanmak her zaman iyidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi