İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress botu yazılır

dazzledark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haber, blog, yemek tarifi, şarkı, şiir, sağlık, film, spor sitelerinden içerik çekecebileceğiniz botları yazabiliriz. (video ve etiket hariç)

Fiyatlar 5 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Aynı bot birden fazla kişiye satılmaz.

Daha fazla detay için msn adresinizi pm ile bırakın biz dönelim.
Konu altından da sorularınızı sorabilirsiniz.

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba wordpressin son sürümünü kullanıyorum haber sitem var hangi sitelerden içerik çekebiliriz bir bot 3 ayrı siteden haber çekebilirmi acaba? bilgilendirirseniz sevinirim. [email protected] mail adresim fiyatı ne kadar olur habergezer.com web sitemin adı

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blogcudan içerik çeken bot yazabilir misiniz?ve kaç paraya

erdinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam online film izleme sitesi için wordpress bot yazdırmayı düşünüyorum fiyat olarak ne olur msn adresimi veremiyorum çözemediğim bi nedenden dolayı msn açamıyorum

Ömer Yakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir wordpress haber sitesindeki haberleri başka bi siteye çekecez özl alan kategori vs hepsi aynı. fiyat ve msn nizi pm atarmısınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5