İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress`ciler icin 9 hit artirma yontemi

a_sahin166

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress`ciler icin 9 hit artirma yontemi

• Wordpress google sitemaps eklentisini kurun;

Sitemaps sayesinde google index sayiniz artar ve googleden ziyaretci sayiniz artar.bu program sitemaps I otamatik olarak yapiyor.

• Wordpress ultimate tag warrior eklentisini kurun
Mesajlariniza meta tag ekleyi metalari ayri bir sayfa gibi gosterme olanagi sagliyor web 2.0 ve google felsefesine cok uyum sagliyor

• Sitenizi devamli guncel tutun.

Google guncellik ve pagerank-a cok onem veriyor.Guncel siteleride pr si yuksek sitelerden onde tutabiliyor

• Cok guncel konulari ekleyin

Guncel konular googlede cok arandigi icin googleden gelen ziyaretci sayiniz artacaktir.fakat sitenizin konusu disinda ise bu hitin hicbir getirisi olmayacaktir.

• Pr`si yuksek sitelerden www.guncelblog.com a degil de www.guncelblog.com/feed/ sayfasina link satin alin

Google feed sayfanizi indexler ise index sayiniz daha fazla artar.index sayinzin artmasi demek hitinizin artmasi demektir.

• Blog siteleri ile link degisimi yapin

Link degisimi pageranki artirir ve google`den gelen ziyaretci sayisi artar.

• Ucretsiz araclar veya makaleler yazin

Ucretsiz arac ve makale yazarsaniz bazi iyi webmasterlar kaynak olarak sitenizi gosteririr ve ziyaretci sayinzi artar.Son zamanlarda copy/paste isi bu maddeyi yalanliyor olsada kaliteli webmasterlar meginizi karsiliksiz birakmaz.

• Wordpress ile ilgili plugins yapin veya turkcelestirin

Wordpress ile ilgili turkcelestirme veya pluginslerle ugrasirsaniz digger wordpress siteleri sizi dost sitelerine eklerler.ve hit kazanirsiniz

Bu yazdiklarim sadece 1 yilin deneyimidir.Bu konuda tecrubeli degilim, deneyipde basarili oldugum 9 maddeyi yazdim.herkez bu maddelerle basarili olacak diye bisey yok .Eger bir webmaster isen Googleye cok onem ver
alınıtdır

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabi yeni versiyonlar tag eklentisi tarih oldu. WP'nin kendi entegre tag sistemi var. Düzeltmek lazım. :)

man_blood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak bir not Ücretli link değişimi Google ban sebebidir.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kurallarında ban sebebi olduğunu açıkça belirtmiş
Kuralları okumuştum ; eğer linki sayfanıza reklam amaçlı ekliyorsanız nofollow ile birlikte verin linki yazıyordu
ama PR amaçlıysa nasıl anlayacağı meçhul

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bu tagları nasıl yapıyorsunuz tag bulutu filan varya.
Wordpress ultimate tag warrior şununla uğraştım olması
simpla tag ı denedim oda olmadı
en sonunda wp nin kendi taglarıyla yaptım :D bunun sanki bir yararı yokmuş gibigeliyor o kadar tag eklentisi çıkmışki sanki wp ninki bir işe yaramıyor.

exceLLency

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress in yeni sürümlerindeki tag eklentisi bence yeterLi , bunlar dışında eklenebilecek bir eklenti düşünürseniz search meter eklentisi var, yapılan popüler aramaları ve son aramaları kaydedebiliyor(site içerisinde istenen içerik bulunduğu taktirde listeliyor) bir nevi tag eklentisi gibi ama tag ları kullanıcı belirliyor.( gibi )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5