İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress date bilgisi iptal

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar postlardaki date (tarih) bilgisini nasıl iptal edebilirim bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Templatenin ilgili bölümünden, örneğin her postun ve yeni yazılan yazıların altında çıkan tarihi silmek istiyorsan eğer index.php, single.php ve page.php yi düzenlemen lazım tempalte dosyalarını incele çok kolay olduğunu göreceksin..

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düzenleme yapman gerekmiyor wordpress te ki özelliği kullanabilirsin sadece
tercihler/kalıcı bağlantılar bölümüne gir ve genel tercihler yazan yerden özel( 4 üncü secenek ) sec özel yapı yazan yerede date falan yazması lazım onu sil resimdeki gibi olsun ben kullanıyorum ordan biliyorum
www.ocaklarbeldesi.com bakabilirsin
ornekqb8.jpg

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
düzenleme yapman gerekmiyor wordpress te ki özelliği kullanabilirsin sadece
tercihler/kalıcı bağlantılar bölümüne gir ve genel tercihler yazan yerden özel( 4 üncü secenek ) sec özel yapı yazan yerede date falan yazması lazım onu sil resimdeki gibi olsun ben kullanıyorum ordan biliyorum
www.ocaklarbeldesi.com bakabilirsin
ornekqb8.jpg

merhaba dostum öncelikle vakit ayırdığın için teşekkür ederim dediklerini aynen uyguladım, geçerli olabilmesi için htacces in ch modunu da 777 yaptım uygulamadan önce ama hiçbir değişiklik olmadı www.allmortgage.net sağ üst köşedeki 14 ocak yazan bölümü komple kaldırmak istiyorum kalkmamasının sebebi nedir acaba ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
merhaba dostum öncelikle vakit ayırdığın için teşekkür ederim dediklerini aynen uyguladım, geçerli olabilmesi için htacces in ch modunu da 777 yaptım uygulamadan önce ama hiçbir değişiklik olmadı www.allmortgage.net sağ üst köşedeki 14 ocak yazan bölümü komple kaldırmak istiyorum kalkmamasının sebebi nedir acaba ?

Kalıcı bağlantılar ile ilgisi yok olayın söylediğim gibi themeden değiştireceksin

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kalıcı bağlantılar ile ilgisi yok olayın söylediğim gibi themeden değiştireceksin

PHP:
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>

<div class="post" id="post-<?php the_ID(); ?>">
				<div class="date"> <br/><?php the_time('d') ?>				

<br /><?php the_time('M') ?> </div><h3><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h3>

yukardaki koddan bu satırı kaldırdığım vakit anasayfa bozuluyor.

<div class="date"> <br/><?php the_time('d') ?>

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>

<div class="post" id="post-<?php the_ID(); ?>">
h3><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h3>

Olarak dene

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tema değiştirip hallettim teşekkürler arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5