İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Dizi Teması - %86 Seo - %81 Hız - Tema Ücret 20 TL Indirim

gretna989

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Kolay üye olma ve Üye giriş sistemi.

Hızlıca sayfa değişmeden Mouse ile üzerine geldiğiniz açılır, üye girişi ve kayıt ol olmayı kolaylaştırır.

2. İstatistik bilgiler, Dizi sihirbazı, Kategori araması.

Kategoriye gore arama yaparak arama sınırlaması yapılabilir, ne izleyeceğine karar veremeyenler dizi sihirbazından rastgele bir dizi bulabilir ve Tüm kategoriler yine Mouse ile üzerine geldiğiniz de aşağı doğru açılır. Sitede kaç dizi, kaç kategori ve kaç yorum olduğunu bilgi verir.

3. Özel sayfalar

Dizi Takvimi, Diz istek, Popüler Diziler olarak 3 adet özel tasarlanmış sayfa mevcuttur.

4. Görsel ve özellikli izleme sayfası

Dizi izleme sayfası ; Lambaya püf de, Dizi puanı, Partlı ve partsiz izleme, Hata bildir, Favoriye ekle, gibi özellikler ile izleyicilerinin gönlünü kazanabilirsiniz.

5. Dizinin diğer bölümleri ve önceki sonraki bölüm

Dizi izleme bölümün sağında dizinin son eklenen 10 bölümü çıkar ve önceki sonraki bölüm olarak oklar koyulmuştur. Bir sonra ki bölüme hızlıca geçiş yapılabilir.

6. Geniş Çaplı Üye Profili

İzleyici kitlesini sitenizde tutmak ve bir biri ile arkadaşlık ortamı kazandırmak içi

Fiyat : 20 TL

Ödeme: İş bankası - Paypal(+5 TL)

Skype iletişim: gretna989
Mail iletisim: [email protected]

Site demo için pm veya skype adresimi ekleyin

Son 15 stok [15 stok dan sonra fiyat 55 TL olacaktır]

TEMADAN RESİMLER

ANA SAYFA
PEvlbO.png

DİZİ İÇERİK
rdYOb3.png

DİZİ İÇERİK ALTI
7826GN.png

Karahancode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tema benim tarafimdan kodlanmistir. R10 da 10 lisans satilip akabinde tek lisans olarak satilmistir. Bu kul hakki yiyen adi adam iki elim yakandadir. Lütfen ödeme yapmayin. İspat isteyenler Skaype : medya46 eklesin. Şuan babam ameliyat olacak ben hastanedeyim bir arkadaş gönderdi linki telefondan üye oldum. Bu temanin hic bir şekilde sayisi söz konusu dahi değildir. Bu yazimi görüp hala alanlar yada gerekli işlemi yapamayanlar da kul hakkina girmiş sayilir ve iki dunyada hakim helal değildir. Allah yarina birakir ama kimsenin yanina birakmaz. Kul hakkina giren öncelikle bu temayi satan olmak üzere allah a havale ettim dilerim ili dünyada yüzü gülmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5