İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress facebookta paylaşırken hata

mstfturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemin anasayfasını facebookta paylaşırken açıklama kısmında

soundFile=sound[randomNum(sound.length)] //-- Decide whether to use embed or bgsound. if (navigator.appName.indexOf('Microsoft')>=0) { document.writeln ('<​bgsound src="'+soundFile+'">') }else{ document.writeln ('<​embed src="'+soundFile+'" hidden=true autostart=true>') }

yazıyor. ancak bir yazıyı paylaşırken normal olarak yazıdan bir kısımını alıyor.Düzeltmek için önerilerinizi bekliyorum.

sanalzade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam, facebook 'da paylaşımların düzgün algılanması için bazı meta taglar var, eğer bu meta taglar sitende mevcut değilse bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşırsın, paylaş 'ı tıklarsın resmi farklı algılar veya yazı başlığını veya açıklama kısmını gibi...

wordpress de bunu çözümü için bazı eklentiler var, ana sayfada farklı, sayfalarda farklı meta tagları otomatik yerleştiren..

Bunun için ben bi yazı hazırlamıştım burdan izah etmem zor olur.. yazıyı tamamı ile okuman lazım...

+ olarak app id admin id alman lazım facebook 'dan ki facebook botları düzgün alış veriş yapsın sitenle yazıda belirttim..

tüm bunları uygulamadım ama yine hata aliyorum dersende...

burayı tıklayıp.. bozuk link 'i yazıp facebook 'a tekrar okutmalısın problem düzelicektir..

ama sitene yeni eklediğin yazılarda herhangi bir problem yaşamazsın..

bunlara gerek yok meta taglar hangileri dersende.. buradan tagları ve yapısını görebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5