İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Film Botu 5 saniyede 30 film Ekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet arkadaşlar Bu bot tam bir mükemmel :D

Sİteyi kurar kurmaz Bir sürü film ekleniyor işte kanıtı

www.izliyorum.in Yeni açıldı Bugün 5 dk önce açtım.

Botun Özellikleri ;

-resim ekleme
-etiket ekleme
-part olarak ekleme
-Hızlı ekleme

Fiyat : 2$

Ödeme : paypal & vodafone & Turkcell % Banka & ptt

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
30 dan sonrasını da ekler mi?hep aynı siteden mi ekler? ekleyeceği maximum film kaçtır?

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen kendini akıllımı sanıyorsun ? kimse boşa para vermesin arkadaşlar bu bot bir aralar mareze düşmüş bottur (belki hala bulabilirsiniz bedavaya ) ayrıca bu botun yapımcısı r10 dan bir arkadaştır yani sen kim oluyorsunda başkasının emeğini satıyorsun ? görevlilere şikayet ediyorum konu kapatılsın gereği yapılsın ...

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sen kendini akıllımı sanıyorsun ? kimse boşa para vermesin arkadaşlar bu bot bir aralar mareze düşmüş bottur (belki hala bulabilirsiniz bedavaya ) ayrıca bu botun yapımcısı r10 dan bir arkadaştır yani sen kim oluyorsunda başkasının emeğini satıyorsun ? görevlilere şikayet ediyorum konu kapatılsın gereği yapılsın ...

Arkadaşım Benim r10'da Üyeliğim yok Bu 1

Bu botu ben zaten parayla aldım bu 2

Ben kimsenin Emeğine Gözdikmem Ve satmayada Çalışmam Merak Etme.

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu Bot sende varmı marezse Eğer Bu bot marez Çıksın İnternetimi Kapatıyorum Bir daha Nete Girmiyorum.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
r10 da üyeliğin olup olmaması beni ilgilendirmez bu 1

kendinde söylüyorsun parayla almışsın yani botu yapan sen değilsin yani başkasının emeğini satıyorsun bu 2

ben emek memek dinlemem banane milletin emeğinden ben paragözüm sadece parayı düşünürüm insanlarıda kandırırım diyorsanda bunları burda yapamassın izin yok sana bu 3

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

kendinde söylüyorsun parayla almışsın yani botu yapan sen değilsin yani başkasının emeğini satıyorsun bu 2

ben emek memek dinlemem banane milletin emeğinden ben paragözüm sadece parayı düşünürüm insanlarıda kandırırım diyorsanda bunları burda yapamassın izin yok sana bu 3

Bu Botu ALDIĞIM KİŞİ BANA SATABİLİRSİN DEDİ BU 1

Paragöz Değilim Bu 2

Bu Bot sende varmı marezse sendede olması lazım 3

Haddini aşıyosun 4

Sizin Gibi KONU BALTALAYANLARA PABUÇ BIRAKMAM 4

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3

Arkadaşım sana mı düştü bunları düşünmek madem internette var bu bot millet neden almak istesin onlar araştırmadanmı almaya kalkıyorlar sanıyorsun kimsenin emeği calındıgı filan yok adam parayla aldıysa istedigi parayada satar kimse kimsenin avukatlıgını yapmasın lütfen..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
eğer marezsa gerekli linki koyarsın olmadı alın bu bot bedava alın burdan para ödemeyin boşa dersin olur biter.boş boş tartışmayın.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Botu ALDIĞIM KİŞİ BANA SATABİLİRSİN DEDİ BU 1

Paragöz Değilim Bu 2

Bu Bot sende varmı marezse sendede olması lazım 3

Haddini aşıyosun 4

Sizin Gibi KONU BALTALAYANLARA PABUÇ BIRAKMAM 4[/B][/COLOR]

aldığın kişi kim adını ver bana çünkü ben botun kimin olduğunu biliyorum ve r10da yine aynen senin gibi ....... biri satmaya kalkmıştı ve bot sahibi böyle birşeye ben izin vermiyorum demişti konuyu açan banlanmış konu kapanmıştı bu 1

evet bu bot bendede var bu 2

aşarım veya aşmam buna senmi karar vereceksin akıllı ol bu 3

göreceğiz bakalım konuna ne olacak o zmn anlayacan anyayı konyayı

Arkadaşım sana mı düştü bunları düşünmek madem internette var bu bot millet neden almak istesin onlar araştırmadanmı almaya kalkıyorlar sanıyorsun kimsenin emeği calındıgı filan yok adam parayla aldıysa istedigi parayada satar kimse kimsenin avukatlıgını yapmasın lütfen..

evet bana düştü ne demek parasını verip alır istediğine satar .. o zmn botun yapımına emek verenin emeği ne oluyor ondan alsın 5 liraya kendi konu açıp satsın 2 liraya parayı o kazansın emek veren kazanmasın varmı öyle yağma ? biraz mantıklı ol düşünmeye çalış !

eğer marezsa gerekli linki koyarsın olmadı alın bu bot bedava alın burdan para ödemeyin boşa dersin olur biter.boş boş tartışmayın.

sana kalmadı tartışmaya karar vermek ayrıca botun linkini gereken kişiye (moda) verdim merak etme . burayada koyarım koymam benim bileceğim iş

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben botu aldım çok da güzel çalışıyor kötü yanı botu yapan arkadaş filmlere link eklemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5