İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Film Botu 5 saniyede 30 film Ekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
botun marez olduğunu rapor ettiler ?
gerekli açıklamayı bekliyorum

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu kadar olmaz ya yemin ediyorum webmasterTR arkadaşım wsdende ban yemişsin zaten hala ne diye konusuyorsun anlamıyorum sanki sadece burada emek hırsızlığı var isteyen alır isteyen almaz ya bu kadar basit neyin tartışmasını yapıyorsun sen anlamadım??

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu kadar olmaz ya yemin ediyorum webmasterTR arkadaşım wsdende ban yemişsin zaten hala ne diye konusuyorsun anlamıyorum sanki sadece burada emek hırsızlığı var isteyen alır isteyen almaz ya bu kadar basit neyin tartışmasını yapıyorsun sen anlamadım??

sana ne oluyor bana avukat diyorsun ama kendin webbilgicinin avukatlığını yapıyorsun istediğim gibi konuşurum sen kimsin sanane ? wsden küfür ettiğim için banlandım belki ama peşini bırakmayacam bu işin . sadece burda yok emek hırsızlığı öylemi o zaman öyle diyelim uğraşmayalım millet birbirinin emeğini çalsın! kusura bakma ben çaldırtmam sen aynen devam et sonra çok ağlarsın (çok gördüm bana dokunmayan yılan bin yaşasın deyip o yılan tarafından sokulanları !!) bu arada marez olan birşeyin ücretli satılması bu forumda yasak önce forum kurallarını oku ondan sonra gel buraya yaz (ama yazmadan önce yazacaklarını düşün (yapabiliyorsan!) tart)

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ARKADAŞIN SAHTEKAR OLDUĞU SANIRIM ANLAŞILDI BU BOTU PARAYLA ALDIM DEKONTUDA GÖSTEREBİLİRİM ALDĞIM KİŞİDENDE SATMA İZNİNİ ALMIŞIM ZATEN WS'DEN BANLANDI ZATEN BURDANDA BANLANMASINI RİCA EDİYORUM.

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaştan botu aldım iyi bir arkadaşa benziyor sıkıntı olmaz bence alabilirsiniz ... birde bot piyasada varsa burada neden paylaşılmadı? hani varsa sende kardeş paylaş almayan arkadaşlarda yararlansın daha güzel olur

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ARKADAŞIN SAHTEKAR OLDUĞU SANIRIM ANLAŞILDI BU BOTU PARAYLA ALDIM DEKONTUDA GÖSTEREBİLİRİM ALDĞIM KİŞİDENDE SATMA İZNİNİ ALMIŞIM ZATEN WS'DEN BANLANDI ZATEN BURDANDA BANLANMASINI RİCA EDİYORUM.

arkadaşım senin yaşını çok merak ediyorum açıkçası daha birçok kelimenin anlamını bile bilmiyorsun ya yaşın çok küçük yada çok büyük sorunların var . sahtekarlık ne demektir öğren bakalım sahtekarlık burda senin yaptığındır benim senin foyanı ortaya çıkarmakla bir kar'ım olmayacak eğer bu işten bir çıkarım olsaydı ve sen gerçekten dolandırıcı olmasaydın o zaman ben sahtekar olurdum umarım anlamışsındır (zor olacak ama) bu arada wsden banlandım evet çünkü orada senin gold üyeliğin var benim yok anlamış oldumki wsde parayı bastınmı kral yapıyorlar parayla satın alınabiliyorlar (hakaret ettiğim için banlandım belki tamam ona kabul ama en azından orada yazdıklarımı dikkate almaları lazımdı çünkü daha önce bu tip olaylarda ihbar üzerine araştırmak için konusu kapananları gördüm (paralı üyelikleri yoktu) ) umarım bu forumda gerekeni yaparlar

bu arada bu kadar yadıklarıma rağmen alıp kandırılmak isteyenler buyursunlar alsınlar .

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım Bu Kadar Cümleleri Zor hazmeden birini ilk kez gördüm Madem marez linkleri paylaşta burda hekez faydalansın Asıl Senin sorunların varki hem iddia ediyosun sonra sadece tartışıyorsun ispatla ozaman Anladımki Sen dengesiz birisin Seninle daha fazla tartışmayacağım ayrıca gold üyelik vardı yoktu diye banlanmadın İddianı kanıtlayamadın Diye banlandın Ve iyi oldu Dengesizce davranıyorsun Bir psikoloğa görün parasını ben vericem.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bu arada bu kadar yadıklarıma rağmen alıp kandırılmak isteyenler buyursunlar alsınlar .

arkadaşım biz de bunu diyoruz.tutki varez.sen gereki uyarıyı konuya attığın ilk mesajınla yaptın.boşver alan alsın almayan almasın. arkadaşın bedava dağıtılan bişeyden para kazanmasını istemiyorsan paylaşırsın burda herkes faydalanır.

aldım kullandım benim işimi gördü.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım Bu Kadar Cümleleri Zor hazmeden birini ilk kez gördüm Madem marez linkleri paylaşta burda hekez faydalansın Asıl Senin sorunların varki hem iddia ediyosun sonra sadece tartışıyorsun ispatla ozaman Anladımki Sen dengesiz birisin Seninle daha fazla tartışmayacağım ayrıca gold üyelik vardı yoktu diye banlanmadın İddianı kanıtlayamadın Diye banlandın Ve iyi oldu Dengesizce davranıyorsun Bir psikoloğa görün parasını ben vericem.

Cümlelerini hazmedemiyorum çünkü anlayamıyorum ama bu benden değil senden kaynaklanan bir sorun yazılarını düşünerek ! (zor olacak senin için) yazarsan daha anlaşılır olur . evet burda satmaya çalıştığın marez ve ben gerekli yerlere verdim linkleri sen merak etme ;) wsdende banlanma nedeni olarak hakaret gösteriliyordu kanıtlayamama değil . ha bu arada seni dinleyip psikoloğa gittim anlattım, psikolog deli olan , sorunları olan , dengesiz olan, kafası basmayan sen değil o webbilgici sen onu çağır bana, zor olacak ama tedavi etmeye çalışırım onu dedi. sana yol göründü hadi güle güle git

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Cümlelerini hazmedemiyorum çünkü anlayamıyorum ama bu benden değil senden kaynaklanan bir sorun yazılarını düşünerek ! (zor olacak senin için) yazarsan daha anlaşılır olur . evet burda satmaya çalıştığın marez ve ben gerekli yerlere verdim linkleri sen merak etme ;) wsdende banlanma nedeni olarak hakaret gösteriliyordu kanıtlayamama değil . ha bu arada seni dinleyip psikoloğa gittim anlattım, psikolog deli olan , sorunları olan , dengesiz olan, kafası basmayan sen değil o webbilgici sen onu çağır bana, zor olacak ama tedavi etmeye çalışırım onu dedi. sana yol göründü hadi güle güle git

Çok Komiksin Asıl Ben senin yaşını Merak Ediyorum Bu gibi Cümleleri 5 yaşında Kuruyordum Ben aş kendini biraz aş.21.yy dayız.Ama Ben boşuna Anlatıyorum Bu laflar adam olana Sana Değil...

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok Komiksin Asıl Ben senin yaşını Merak Ediyorum Bu gibi Cümleleri 5 yaşında Kuruyordum Ben aş kendini biraz aş.21.yy dayız.Ama Ben boşuna Anlatıyorum Bu laflar adam olana Sana Değil...

5 yaşında kullanıyordun şimdide 6 yaşındasın değilmi. senin gibi cümle bile kurmaya beyni yetmeyenler işte böyle başkalarının cümlelerini kullanırlar ''bkz. senin yaşını merak ediyorum'' adam olana lafların ha sen adam değilsinki lafların adam olana olsun.. (zor olacak bu yazdıklarımı olmayan beyninle anlaman ama zorla kendini az)

ha bu arada http://www.korkufilmiizle.tk/ siteye gir bak bakalım senin siteye benzemişmi az önce ekledim filmleri sinemadafilmizle.com botu !! ile (senin basmayan beynin belki siteyi görünce basar bottan bendede olduğuna botun marez olduğuna)

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
5 yaşında kullanıyordun şimdide 6 yaşındasın değilmi. senin gibi cümle bile kurmaya beyni yetmeyenler işte böyle başkalarının cümlelerini kullanırlar ''bkz. senin yaşını merak ediyorum'' adam olana lafların ha sen adam değilsinki lafların adam olana olsun.. (zor olacak bu yazdıklarımı olmayan beyninle anlaman ama zorla kendini az)

ha bu arada http://www.korkufilmiizle.tk/ siteye gir bak bakalım senin siteye benzemişmi az önce ekledim filmleri sinemadafilmizle.com botu !! ile (senin basmayan beynin belki siteyi görünce basar bottan bendede olduğuna botun marez olduğuna)

Ortada Bir Beyinsiz Varsa EMİN OL "O" SENSİN.Merak Etme Senin gibi anlama Özürlü Değilim Her Söyleneni anlarım Sen kendine Bak salağın Önde Gideni Sensin Bence korkufilmiizle.tk sadece Gülüyorum Belki Bu botu sen başkasından Parayla aldın marezse linkini paylaş Hey insan Bıktım Senden Ne anlama Özürlü Bişey Çıktın Sen.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ortada Bir Beyinsiz Varsa EMİN OL "O" SENSİN.Merak Etme Senin gibi anlama Özürlü Değilim Her Söyleneni anlarım Sen kendine Bak salağın Önde Gideni Sensin Bence korkufilmiizle.tk sadece Gülüyorum Belki Bu botu sen başkasından Parayla aldın marezse linkini paylaş Hey insan Bıktım Senden Ne anlama Özürlü Bişey Çıktın Sen.

laflara bak (özürlü, sen kendine bak salağın önde gidenisin vs...) 5-6 yaşlarında çocukların kullandığı laflar ama ben aynı lafları seninde kullanmana şaştım açıkçası çünkü sende 5-6 yaşındaki çocuklar kadar bile beyin yok şaştım aferin . ha tabi bu arada söylediklerinle (salak , beyinsiz , özürlü, vs ...) kendini çok güzel tanıtmışsın benim adımda mehmet ama tanıştığıma hiç memnun olmadım

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Gelen kanıtlar botun marez olduğu yönünde. Konu sahibi arkadaşın Özel Mesaj atmasını bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi