İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Film Teması Kaçırmayın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Panzehir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Siteden Görüntüler :)

Ana Sayfa

index.jpg

Video Önü Reklam alanı

reklam.jpg

Ve Video kısmı

video.jpg

Özellikler

Tema editlenmiştir. Elimden geldiği kadar bişeyler yapmaya çalıştım.

Ana sayfada 14 adet video gösteriyor videolarda gönderen etiketlerin bir kısmı kategorisi izlenme sayısını gösteriyor
video kısmında video öncesinde 10 saniyelik reklam alanı var reklam alanlarını
ftp den oluşturmuş olduğum reklam dosyalarından kolaylıkla kodları bozmadan değişebilirsiniz. biraz eskideyim ben :) video açıldıktan sonra video altında video ile ilgili her şeyi göstermekte he bu arada en güzel yanı özel alan muhabbetiyle hiç bir işinizin olmaması normal resmi editörden atıyorsun. o indexe basıyor. + afiş boyutları bazen abartılı oluyor diye. bi eklentisi var admin panelden istediğiniz boyuta gösterebiliyorsunuz. ve eklenti sayesinde afişin üstüne tıklayarak transparan şekilde afişi tamamen görebilirsiniz.
Header kısmında ise (üst menü kısmı) diğer temalardaki gibi kategoriler otomatik oraya çektirmedim çünkü fazla konularda problem oluyor isteğinize göre kategorileri atabilisiniz. kısım olayı yapmaya gerek duymadım isteyen arkadaşlar postaB eklentisini kurup sayfa değişmeye gerek kalmadan partlı sisteme geçebilirler. ;) o eklentide plugins klasöründe var.. neyse aşırı uzattım. yardıma ihtiyacı olanlar özel mesaj atsınlar yardımcı olabilirim. kendi sitemin linkini ekledim ve şifreli ioncube olmayan sunucularda çalışmayabilir. iyi kötü yorumlarınızı değil sadece iyi yorumlarınızı bekliyorum ilk tema tecrübem..

Demo Download

temayı kullanan arkadaşlar linkimi kaldırmazsa Çok güzel birde dizi için temam var onuda paylaşırım

ioncube olmayan sucunularda tema çalışmaz

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Demosu çalışmıyor indirdim boş zamanımda kurup deniycem sağol.

Demosu düzeldi. Forumda botta vardı denemek lazım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gördüklerimin arasında en iyilerden birisi diyebilirim
+rep

ynsyns55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim tema gerçekten çok güsel beğendim fakat filmlere afiş ekleyemedim nasıl ekleneceğini anlatabilirmisin

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tema zipten çıkmıyor

empIreS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşım için tşkler fakat demo kurduğunuz için dosya inmiyor farklı bir link verirmisiniz..

Panzehir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
r10'da da nickim Panzehir + olarak demo da gördüğünüz. diziport teması ücretsiz değil o domainde devamlı tema yapmaktayım düzenleme yapamadığım için demoyu düzeltemiyorum..
ücretsiz temalar burada Wordpress Tema

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Zamanında bende uğraştım bu tema ile ama bi kaç yeri beceremeyince bıraktım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5