İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Firmalar Rehberi

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ;

Arkadaşlar wordpress tabanlı firmalar rehberi kurmak istiyorum. Bu konuda tema veya eklenti tavsiyelerinizi payşalırsanırsanız sevinirim.

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
bende arıyorum ama wordpresin bu tür sitelerle pek ilgisi yok gibi :)

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O tür site için eklenti değilde özel alanlara çok ihtiyacınız olacak. Business temalara baktınız mı?

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var arkadaşlar var ben kurdum yanlışlıkda dizini sildim sonra tekrar kurdum ve zamanım olmadıgı için ilgilenemedim demo olarak buraya bakabilirsiniz. download

Eklentiden kategori ayalarını ve indexte hangi kategorilerde ne kadar firma olduğu isteginize gore indexi değiştirebilirsiniz. Gayet basit bir tema, kolay gelsin.

f3rh4t

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
eklentiye gerek yok revolution temalardan alıyorsun manşeti ön sayfası vs. gibi ücretlendirmeler uygulayabilicen bir sistem yapabilirsin...

örnek olarak fethiye

f3rh4t

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
rehber demiyormusun burasıda oteller rehberi örnek verdim sadece vs. 3 bölüm var aşşağıda kodları tekrarlayıp çoğaltabilirsin sonuçta ücretli tarafıda olucana göre ön sayfada yer alanlar kategorilerde yer alanlar vs. gibi benimki sadece tavsiye yaratıcılık sana kalmış alakasıda odur...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5