İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Google bilgilendirilirken hata oluştu.

asi-cocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress Google bilgilendirilirken hata oluştu. böyle bir sorunla karşılaştım uzun zamandır cözemedim yardımcı olacak biriilerini arıyorum.

robots.txt ise şöyle:

User-Agent: *
Allow: /
# BEGIN XML-SITEMAP-PLUGIN
Sitemap: girhadi.com/sitemap.xml.gz
# END XML-SITEMAP-PLUGIN

Tüm chmod ayarlarını yaptım ilk defa kullanmıyorum biliyorum kullanmasını ama ilk defa başıma böyle bişi geliyor onlarca kez sitemapı sildim tekrar yükledim wp sürümünü yükselttim yok olmuyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Aramalarda hep düşüşe geçtim :S

coders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eklentinizi kaldirin, ve yine ftp'den sitemap.xml.gz ve sitemap.xml dosyalarini silin..

Eklentiyi tekrar Burdan yukleyin.

Masaüstünüzde tekrar boş sıfırdan sitemap.xml.gz ve sitemap.xml dosyalari olusturun
Ftp dizinine attiktan sonra 666 chmod izni verin sitemap.xml.gz ve sitemap.xml dosyalarina

Ayarlar sekmesinden de XML-Sitemap girip startlayin adım adım yaparsaniz hiç bir sorun olmaz, kolay gelsin
yinede yapamazsaniz yardimci olurum pm ile

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5