İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Google İndex Sorunu !

EfsaneviOyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var.Sitemi açalı 21 gün oldu.Ayrıca sitem oyun haber sitesi her gün özgün 2,3 tane makale paylaşıyorum.Her şeyi yapmama rağmen Google İndexim aşağıda görüleceği gibi çok düşük her yolu denememe rağmen sonuç alamadım.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

LoJqpa.png

Denediğim Yollar

1- SiteMap Eklentisini Kurdum Ve Robots.txt Dosyasını Hazırladım.
2- Sitemi Google'a Kayıt Ettirdim.
3- Wordpress İçin All İn One SEO Eklentisini Kurdum.
4- Google Webmasters Tools'a Sitemi Ekledim.

5- Ping Servislerini Kullandım

Ve daha bir çok şey yapmama rağmen indexim çok düşük neler yapmam konusunda yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.İyi forumlar...

ahmetaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var.Sitemi açalı 21 gün oldu.Ayrıca sitem oyun haber sitesi her gün özgün 2,3 tane makale paylaşıyorum.Her şeyi yapmama rağmen Google İndexim aşağıda görüleceği gibi çok düşük her yolu denememe rağmen sonuç alamadım.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

LoJqpa.png

Denediğim Yollar

1- SiteMap Eklentisini Kurdum Ve Robots.txt Dosyasını Hazırladım.
2- Sitemi Google'a Kayıt Ettirdim.
3- Wordpress İçin All İn One SEO Eklentisini Kurdum.
4- Google Webmasters Tools'a Sitemi Ekledim.

5- Ping Servislerini Kullandım

Ve daha bir çok şey yapmama rağmen indexim çok düşük neler yapmam konusunda yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.İyi forumlar...

Domain adın yeni ise endeksler biraz nazlanıyor. Ana sayfanın SEO değerini de 70'in üzerine çıkarmanda fayda var.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Düzenli olarak içerik girmeye devam edin. Düzelecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5