İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress görsel metin editörü sorunu(çözüldü)

bycahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimde görüldüğü gibi, bazı wordpresslerde görsel editör çalışmamakta.
50474603ha9.jpg

Arkadaşlar tüm webmaster forumlarına baktım, googlede çok arıyorlar bu konuyu ve kimse çözememiş. Yabancı kaynaklardan aldığım bilgiler şöyle.

phpmyadmine girin, wp-option tablosuna girin home satırındaki alanı http://www.siteniz.com şeklinde değiştirin.
yani wordpress nereye kuruluysa o adresin url sini tam adıyla yazıp kaydedin...Ben bu yöntemle yaptım ramla serverla hiçbir alakası yoktur.

hayat paylaştıkça güzel...

sefaak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu benimde başıma gelmişti.Sorun büyük bir ihtimalle tarayıcından kaynaklanıyor.İşlemlerini internet explorer veya firefox ile yapmanı tavsiye ederim
bazen Ultimate TinyMCE eklentisindende kaynaklanıyor

cyberrx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpmyadmine girin, wp-option tablosuna girin home satırındaki demişsin ancak ben orayı bulamadım kardeş yardımcı olabilirmisin. tam olarak nereye yazacağız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5