İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress hakkında bir sorum var

hakanben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Joomla kurulu sitemi Wordpress sistemine taşımak istiyorum. Şu anki sitede linkler şu şekilde site/kategori/link.html. İndexlenmiş ve pr değeri almış sayfaları kaybetmek istemiyorum. Mevcut sitedeki linklerin tümü html uzantılı. Wordpress'te bunu yapabilir miyim?
Bir diğer sorum da Wordpress'in mysql açısından Joomla'dan daha iyi olup olmadığı. Joomla sitelerimde belki de benim beceriksizliğimden ya da aşırı eklenti kurmamdan kaynaklı sorunlar yaşıyorum. Sitede anlık 200 kişi olunca sunucu göçüyor.
Wordpress kullananların cevaplarını bekliyorum. Hem Joomla hem Wordpress kullananlar da yorumlarsa harika olur. Şimdiden teşekkürler.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Joomlayı bilmiyorum ama söylediklerini wordpress' de yapabilirsin, wordpressin birçok eklentisi var mysql içinde sunucun desteklediği sürece yormayacak şekilde yapılandırabilirsin...
Permalinkler içinde link yapısını "%category%/%postname%.html" olarak güncellemen yeterli...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla'da yanlış bilmiyorsa daha fazla açık çıkıyormuş.
Ayrıca Wordpress daha güvenli ve hızlı indexleniyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5