İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Hakkında Yardım Lütfen

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Arkadaslar WordPress e yeni geçtim halledemediğim bir sorun var yardımlarınızı bekliyorum

Sitemde katagori acıyorum headerde isimlerin uzunluguna göre katagori oluyor buraya kadar herşey tamam, ama eklediğim diger katagoriler Sidebar da sitenin sag tarafında cıkmıyor, sadece headerde ki katagoriler sağtarafta cıkıyor, benım ile aynı temayı kullanan arkadas ise sag tarafta 14 katagori cıkarmıs ben headerde ki katagorilerden baska cıkaramıyorum yardım bekliyorum

n67t5d.jpg

2qkpls2.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Üst tarafta istediğin kategorileri göstermek için bunu
<?php wp_list_categories('include=2,5,9'); ?>

yan taraftaki gibi bütün kategoriler üst tarafta çıksın diyorsan da
<?php wp_list_categories('show_option_all=Tüm Kategoriler'); ?>

kodununu kullanabilirsin

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
genelde bazı temalarda kategoriye yazı eklenmeden görünmez hocam yazı eklediğinizde sağda görünmesi gerekir

gorgoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence depresan'ın dediği gibi bir durum var ortada, çünkü yazı olmazsa sidebarda da görünmemesi lazım.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet mekansız doğrusun. Yazı eklemeden kategoriler bazı temalarda görünmez. Buna Seo hocası'nın yaptığı temaları ekleyebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5