İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Hatası?

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Arkadaşlar sitemi kurdum eklentiler ekliyordum en son aktifleştircektim hepsini indirdim bir tanesini aktifleştirince admin sayfasına giremiyorum ve böyle yazıyor.
" Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 675504 bytes) in /home/piyasaku/public_html/wp-admin/includes/admin.php on line 22 "
Çözümü nasıl acaba?

Ekleme: Güncel.

Ekleme: Güncel

Ekleme: Güncel

coders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ftp'nize bağlanin /wp-content/plugins dizinindeki eklentileri silin (isterseniz yedeğini alabilirsiniz kendi masaüstünüze) sonra

http://domain.com/wp-admin

giriş yapabilirsiniz.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Evette bana kesin çözüm lazım herhangi bir ekleniyi aktifleştirince oluyor siteyi daha yeni kurdum temayı bile değiştiremedim ne olacak ozaman?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
WP_MEMORY_LIMIT seçeneği ile bu hatayı giderebilirsin.

wp-config.php de en üste define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M'); eklemeyi denemelisin.

Sorun giderilmezse

- PHP.ini memory yi 64 M yapmak veya
- .htaccess e php_value memory_limit 64M eklemek veya
- Host ile görüşmek sorunu çözmene yardımcı olacaktır.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Hostunun sana verdiği bellek çok az.Düz siteyi kullanırken bile verebilir bu hatayı.Şirketinle görüşmelisin.Bende bunu impex de 10k birden çekince bu hatayı veriyor 500 ' er çekince vermiyor ondan keşfetmiştim.Kolay gelsin.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
.htaccess dosyanı ftp den indir. Notepad ile aç ve aşağıda verdiklerimi yazıp tekrar public_html'e at

#Change upload limits
php_value memory_limit 50M
php_value post_max_size 50M
php_value upload_max_filesize 50M
php_value max_execution_time 900
#Change upload limits end

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5