İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress header sorunu

ceptelefonusatinal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

elimde bir adet kayarak değişen son dakika dosyası var style inculedes images ve index.html dosyalarını içeriyor.

ve ben bunu wordpress headerde kullanmak istiyorum, kısaca anlatıyım style includes ve images klasorunu roota attım, index.html dosyasındakı gereklı olan kodlarıda wordpress ana index şablonun ekledım buraya kadar sorun yok hatta tam ıstedıgım gıbı gozukuyor fakat page2 ve içerik sayfalarına gelince gözükmüyor altalta 7 8 tane lınk gozukuyor yanı ne css goruyor nede js bunu tam olarak nasıl duzeltebılırız saygılar..

caps:

tsj1d.png

tsj1w.png

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 lira karşılığı yapabilirim. uygunsa ftp bilgilerini gönderin. akşam halledeyim.

ceptelefonusatinal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne o hoca wordpress sıfırdan mı kuruyorsun :) senin isteyeceğin taş çatlasın 10 lira piyasayı hortlatmayın

ceptelefonusatinal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Problem çözüldü nasıl yapıldı, page navi de gözükmeyen eklentiini uzantısını tam link halinde verirseniz sorun çözülecektir. örnek: img/xx.jpg yerine http://www.xxx.com/xx/xx.jpg şeklinde verılcek lınkler ozaman 2. sayfada sorun cıkarmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5