İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress ile flash oyun sitesi Sadece 40 YTL!

fireelf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi: http://www.999oyun.com/
İstenen minimum fiyat: 40 YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Wordpress Oyun Teması
Lisans bilgileri: Tekrar satışı ve dağıtımı yasaktır
Lisans sonlanma zamanı: Ömür Boyu
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok.

Arkadaşlar daha önce de temanın tanıtımını yapmış ve grafik tasarımlı halini satmıştım ancak fiyat birçok kişiye pahalı gelmişti. Buyrun bu da çok kişiye satılacak olan ucuz versiyonudur. :)

Neden Wordpress dersek?
Wp şu anda sadece oyun siteleri için geliştirilmiş pek çok scriptten çok daha iyi bir sistem. Kolay seo uygulanabilmesi, eklentilerle yeni özellikler katılabilmesi ve google'ın wordpressi çok sevdiğinden hemencecik indexlemesi bunların başında gelen sebepler...

Tema son yorumlar, oylama ve özel alanlar için 3 eklenti kullanıyor. Oyunlar ve resimleri özel alanlar kullanılarak ekleniyor. Zaten alacak arkadaşlara kullanım kılavuzuda vereceğim.

ÖNEMLİ NOT: Sadece tema satıyorum. Oyun ekleme işi sizin sorumluluğunuzdadır :)

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Parse error: syntax error, unexpected ';' in C:\WebSites\nim\999oyun.com\www\wp-content\themes\wpoyun\single.php on line 28

???

Loxias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yada buna benzer bi tema almak istiyorum. ö.m atamıyorum. eklerseniz sevinirim. loxias {{attt}}} live.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi