İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress İşleriniz İtinayla Yapılır

AbaLi_09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress işleriniz hızlı, kaliteli bir şekilde yapılır. Themeforest temalar kurulur ( Bol referans

D4loml.png

Wordpress kurulumu
Tema Eklenti kurulumları
Tema Türkçeleştirme
Basit seo ayarları
İstediğiniz bir alana reklam ekleme
Site taşıma İşlemleri Wordpress , Forum

Anahtar teslim işler yapılır sadece ücreti ödeyip domain + hosting + kurulum içerik girilmesi herşeyiyle hazır halde yapılıp teslim edilir.

Themeforestteki tüm temaların demo halindeki kurulumları yapılır.

Ödeme Yolları

xAlEgr.png
jj7bQg.png

Fiyatlandırma Yapılan İşe Göre değişmektedir Referanslar için pm isteyiniz.

İş Sonrası Sınırsız Destek Vardır

rd3aaN.jpg

Multi Konu

KPbpQv.png

arkadaşla sürekli çalışıyoruz bugün bir site daha kurdu ,her konuda yardımcı oluyor en ufak bir sorun olduğunda hemen ulaşabiliyorum ve sorunu çözüyor.
Yardımları için çok teşekkür ederim.....

1 site kurulumunu hızlı bir şekilde gerçekleştirdi,çok ilgili arkadaş teşekkürler herkese tavsiye ederim.yakın zamanda bir kaç site daha kurulacak

Arkadaşla defalarca iş yaptım son derece uzman birisidir işinde..

Yusuf kardeşimle uzun zamandır çalışıyorum çok site aldım kendisinden yaptığı işlerde başarılı ve yaptığı işlerin arkasında durdu kendisine teşekkur ediyorum

Merhaba , Yusuf bey'le tanışır tanışmaz samimi konuşmalarından ve işle alakalı bilgi vermesinden dolayı kendisine hemen işi teslim ettik , ne zaman telefon açsak cevap veriyor , ilgili ve işini bilen bir arkadaş bir gün içerisinde kurulumu yaptı hatta farklı sitemiz vardı subdomain'e taşınacak onu bile taşıdı sağolsun , kendisine buradan tekrar teşekkür ediyoruz , sitemizin kurulumunu yaptı ama kendisinden sürekli destek almayı düşünüyoruz , saygılarımızla

Yanlış hatırlamıyorsam beşinci işimiz yaptık. Yine hızlı ve başarılı. Kendisine teşekkür ederim

iş verildi hızlı işlem teşekkürler

bir adet tema ayarlattırıldı işini temiz yapan arkadaş

Tema kurulum ve düzenlemeyi halletti çok teşekkür ederiz güvenilir bir arkadaş...

Bir site kurduk, bir diğerini taşıdık, bir diğerininde sıkıntılarını çözdük. Bunların hepsi sadece 2 gün içinde oldu. Kendisine teşekkür ederim.

Anahtar teslim site yaptırıldı. Hızlı ve kaliteli hizmet. Aldim, verdim is bitti yok, 7/24 destek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sürekli tanıdıgım biri ilk defa çalıştım süper ilgili ve insanı kasmıyor, düzgün ve edebili ile iş yapan sonu gelmekte olan ender tasarımcılardan :)

çözüm odaklı çalıştığın, sabırla her soruya cevap verdiğin, yaptığın işin arkasında durduğun için teşekkür ederim.
arkadaşa gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz, işinin ehli.

1 site kurulumu için arkadaşla anlaştık,çok kısa sürede işi bitirip teslim etti. ilgi için ayrıca teşekkür ederim.. herkese tavsiye ederim

arkadaşla çalışıldı işini bilen biri.

Kendisiyle yaklaşık bir hafta önce tanıştık. Gerçekten kısa sürede ve çok güzel bir iş çıkardı. Bütün ricalarımı, isteklerimi hiç kırmadan yaptı sağolsun. Bundan sonra internet sitemle ilgili bütün işlerimde ilk danışacağım ve çalışacağım kişi olacak.

Yusuf arkadasımıza toplamda 3 iş yaptırıldı.İşini hızlı ve sağlıklı yapan biridir.WP ile ilgili baska bir yer aramanıza gerek yok.

Gerçekten Başarılı ve Uzman bir Arkadaş Sorunsuz işlerimi halletti

ilk site kurulumumu yaptırmıştım memnun kaldım tekrar yaptırdım. gözü kapalı sitenizi güvenebilirsiniz

Yusuf kardeşime çok teşekkür ediyorum, web sitemi hızlı bir şekilde optimize ederek wp tema kurulumunu sorunsuzca tamamladı. Yeni ve başka işler için yeniden çalışmak dileği ile

işini sağlam yapan, yaptıktan sonra da her zaman arkasında duran güvenilir bir arkadaş....

Kendisiyle iş öncesi skype den temas kurdum, hemen bağlantı kurdu ve taleplerimi tek tek eksiksiz yanıtladı. Haftasonu olduğu için ödeme yapamadım ama pazartesi günü sabah erkenden işe başlıyoruz nasipse.

Bu kardeşimiz hakkında yazacak kelime bulamadım. Dün ödemesini gerçekleştirdim. An itibariyle işimiz tamamlandı. Kendisine samimiyetle teşekkür ediyorum.

Wp düzenleme yaptırıldı, işine sadık ve güvenilir arkadaş, yaptım diyip işini takip etmeyenlerden değil sürekli destek de bulunan. İşinin bilir kişisidir. Kendi adıma tavsiye ederim...

Arkadaşa gözü kapalı iş teslim edebilirsiniz. İkinci işimiz ve bundan sonrası için çoktan planlamalara başladım.

4 site için anlaşma sağlanmış ve kısa sürede işin teslimatı yapılmıştır. İlgilisi ve alakası için teşekkürler..

Arkadaşla çalışıldı. Sağolsun çok kısa sürede işimizi halletti. Diğer işlerdede gözümüz kapalı iş teslim edebiliriz.

Bir iş daha verildi teşekkürler..

kendisi ile çalıştım güzel bir çalışma oldu tavsiye ederim

Bir adet tema kurulum ve yardımcı olması konusunda anlaşılmış iş ödemesi yapılmıştır iki taraf içinde hayırlı olsun şimdiden çok yardımcı oldu :)

kurulum ve türkçeleştirme işi verildi. Tavsiye edilir.

Düzenli işler yapmak içn anlaştık il işini yaptı çok temiz çalışıyor.. Tavsiyemdir..

wordpress tema kurduruldu ve istediğim gibi birebir aynısını yaptı işinde profesyonel bir arkadaş

Wordpress tema ve eklenti kurulumu yaptırıldı. Temiz ve güzel bir iş çıkardı. Teşekkürler.

işler sorunsuz halledildi teşekkür ederim kendisine

çok zor bir temayı arkadaş düzenlemiştir.eline sağlık

teşekkürler...wordpress işimi haletti...işinin takipçisi ve oldukça ilgili...

Wordpress işi yaptırıldı. Arkadaş çok hızlı ve çok ilgili birisi. Teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Yardımseverliği gayreti ve en önemlisi hızlı iş anlayışı anında çözümü ile çok hızlı çalışmaktadır. Kendisine çok teşekkür ederim tavsiye ederim herkese.. Teşekkürler.

arkadaş işine titizlikle bakıyor çok memnun kaldım iş yaptırıldı tavsiye ederim.

Arkadaşa bir site taşıma işi verdim. Sanırım 70.000 civarı dosya vardı taşıma işleminde. Tek tek indirdi ve tek tek yükledi. İşini söz verdiği gibi yapıyor. Ben oldukça memnun kaldım. İşini hakkıyla yapan nadir insanlardandır.

bir radyo sitesi için tema yaptırıldı çok başarılı bir şekilde halleddi gercekten işinde uzman teşekkürler

Güzel bir iş arkadaş ilgili ve memnun kalındı

Işık hızıyla çalışan işe ve Wordpress e hakim arkadaş.

2 iş verildi hemen bitirildi 2 iş daha verilecek kısacası daha çok çalışcaz gibi.

tema düzenleme ve kurulum hizmeti alındı.
teşekkürler

Arkadaşla 2-3 kez çalışıldı aldığı işi hızlı ve düzgün bir şekilde teslim etti.

kendisine verilen üç tane wp işi teslim alınmış olup gayet güzel olmuştur.

Wp site taşıma işi yapıldı güvenilir arkadaş.

sağlam ve kaliteli arkadaş.

tavsiyedir.

3 adet site tasarımı yapıldı temız cocuk

Reklam yerleştirmede çok yardımcı oldu. hızlı ve guvenilir

tema işi yapildi özverili guzel arkadasımızdır kendisi tesekkur ederim

wp düzenleme işi yaptırıldı: ilgili, bilgili ve dürüst bir arkadaş. işini iyi yapıyor tavsiye ederim.

iş verildi kısa sürede halletti güvenilir arkadaş gözü kapalı iş verebilirsiniz

arkadaşla 3 tane iş yaptık sorunsuz güvenilir bir arkadaş tşkler.

arkadasa wp işi yaptırılmısdır işin ehli biri

Eline Sağlık 10 Numara Bir Site Yaptı Gözü Kapalı sitenizi Emanet Edebilirsiniz

Arkadaşa wordpress site düzenleme işi yaptırıldı. Tüm sorunları çözdü sağolsun.

tema editleme işi yaptırıldı.Başarılı ve hızlı +++

Teşekkürler wordpress işi yapıldı sorunsuz iş
Arkadaşın Diksiyonu konuşması iş ile alakalı desteğinden ötürü ayrıca tekrar tekrar teşekkür ediyorum...

işler sorunsuz halledildi tavsiye edilir.

Geçmişte çalıştığım temiz bir arkadaş, hayırlı işler olsun.

Abalı aylardır işlerimizi yapar on numara arkadstır tavsiye ederim

AbaLi_09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş Alımı Güncel Forum Dışı 5 İş Yapılmıştır.

yasar1970

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wrdpres site yaptırmak istiyoruz hızlı ve 50 100 adet skaypi veririmisiniz yada tlf görüşmek için

dargman69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam merhabalar. konunu gördüm. resmen çıkmazdayım. yardımın olur diye düşünerek sana mesajı atıyorum. hocam sitem veritabanı hatası veriyor. büyük bir ihtimal wp-config dosyasından kaynaklanıyor. yapmadığım şey kalmadı sorunu çözemedim. o kadar emeğim vardı sitede yedeğinide almadım. host firmasıyla irtibata gectim yazılımsal diyor. allah rızası için yardımın olurmu. 10$ paypalım var onuda vereyim. lütfen yardımcı olabilirsen benim siteye bir el at. site adresim safakhack.com.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5