İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Kadın Teması Arıyorum

webislem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ücretli veya ücretsiz fark etmez. Kadınlarla ilgili moda,sağlık vb. konuları içeren blogum için wordpress teması arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
başlık süper :) hocam kadın teması olarak arama magazine themes şeklinde arama yaparsan güzel temalar bulursun ücretli premium süper temalar bulmak için ise premium magazine themes şeklinde yada premium wordpress themes araması yapsan çok güzel ücretli temalar bulabilirsin, temaları paypal ile satın alırsın kaliteli olarak türkçe tema zor bulursun şunuda söyliyeyim ingilizce temalardan korkmanada gerek yok google translete ile çok rahat kullanırsın wp temalarını bulduğun bir tema olursa türkçeye çevirmende yardımcıda olabilirim

webislem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlık süper :) hocam kadın teması olarak arama magazine themes şeklinde arama yaparsan güzel temalar bulursun ücretli premium süper temalar bulmak için ise premium magazine themes şeklinde yada premium wordpress themes araması yapsan çok güzel ücretli temalar bulabilirsin, temaları paypal ile satın alırsın kaliteli olarak türkçe tema zor bulursun şunuda söyliyeyim ingilizce temalardan korkmanada gerek yok google translete ile çok rahat kullanırsın wp temalarını bulduğun bir tema olursa türkçeye çevirmende yardımcıda olabilirim

Önerileriniz için teşekkür ederim ama yabacı sitelerle uğraşmak istemiyorum. Fakat güzel bir tema bulamazsam son çare o olacak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5