İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress konularını facebook'ta yayınlamak

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Facebook un bir sistemi varmış. Bogumuzun rss lerini çekip facebook grubumuzda yayınlamamızı sağlıyormuş bununla ilgili bir bilgisi olan var mı ?

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konu dışı ama bişey sormak istiyorum. sitem ile ilgili açtığım grupları facebook kapatıyor. kapanmaması için ne yapmak lazım:S

sinsiyenidunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizde yayınlanan makalelerin otomatik olarak facebookta yayınlanması için hiçbir eklentiye hiçbir uygulama yüklemeye gerek yok.Facebook sayfalanıza gdip,sayfa fotoğrafının altındaki ayarları düzenle denilen kısma tıklıyoruz.Oradan da çıkan ayarlar sayfasında notlar kısmına tıklıyoruz.Oradaki rss adresine kendi rss adresimizi yazıyoruz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
sitenizde yayınlanan makalelerin otomatik olarak facebookta yayınlanması için hiçbir eklentiye hiçbir uygulama yüklemeye gerek yok.Facebook sayfalanıza gdip,sayfa fotoğrafının altındaki ayarları düzenle denilen kısma tıklıyoruz.Oradan da çıkan ayarlar sayfasında notlar kısmına tıklıyoruz.Oradaki rss adresine kendi rss adresimizi yazıyoruz.

bunu yapamadım benim hesaptamı sorun var acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5