İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Mu ya eklentiler ve Ana Sayfa Teması Yaptırılacak

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Yeni Açacağım Wordpress mu kurduğum blog dağıtım sitesine yeni eklentiler ve giriş ve ara sayfalar için Tema Yaptırılacak

Wordpress Mu Konusunda uzman ve Wordpress siteme tema giydirecek ve yapacak kişiler ücreti karşılığında yaptırılacak

Eklenti Ekleyecek arkadaşlar Aşağıdaki forma göre lütfen doldurup pm ile ücretini bana bildirsin tema yapacak arkadaşlarda fiyatlarını ve referanslarını pm lesin.

eklenti ekleyecekler şunlarıı bildirsin

Eklenti Adı Eklentinin Görevi

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
mu'yu kurmuşsun :p
başarılar diliyorum, açta siteyi bende açayim bir blog senden.

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurduk şükür :D şimdi afilli bir tasarım ve full eklentilerle şekilli temalarla ve güzel bi soe çalışmasıyla blog hayatımıza başlıyacağım inş tutar ve kalıcı olacak.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
kurduk şükür :D şimdi afilli bir tasarım ve full eklentilerle şekilli temalarla ve güzel bi soe çalışmasıyla blog hayatımıza başlıyacağım inş tutar ve kalıcı olacak.

Hadi ozaman kolay gelsin sana, seolar ve tema tasarlandığında güzel olacaktır eminim..

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Eğer yatırım yapmak istiyorsan sana tavsiyem blogcunun kullandığı bloghoster scriptini satın alman. İndirimli hali 175dolar idi. Oradaki tüm temaları da kullanıcılara göre kişiselleştirebiliyorsun. Yani kullanıcı istediği temayı seçebiliyor vs.

Wordpresste bu yok sanırım. Eğer ciddi bir yatırım düşünüyorsan bunu yapmanı tavsiye ederim. Gerçi Türkçe dil seçeneği yoktu ama şu an eklendi mi bilmiyorum

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w-arez içerikli link

burada free dağıtılıyor farkı neki :)

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
İlerde marez kullanıldığın anlaşıldığında hosting üzerinde kapatılma olayın olabilir. Buna hakları var. Örnek olarak VBulletin

Normalde indirim koduyla 175 dolarlık bir script. Free olarak dağıtılması yasak.

Ayrıca wordpress muda işlemcini ileride aşırı derece yük getirecektir. Belki 10 belki 100 kullanıcıda bir sorun olmayacak ama 1000 ve üzeri kullanıcıda hosting sorunlarıyla CPU sorunuyla karşılaşman muhtemel. Bloghosterda daha rahat kullanacaksındır.

Sonuçta senin tercihine kalmış beni ilgilendirmez. Marez veya değil , wordpress mu veya bloghoster.

Ek olarak kişisel fikrim bu projeye girmeden önce chipoyun sitesinin tasarımını yenilemen :)

Başarılar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi