İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Ne Biçim Bir Script Böyle ya

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wordpress kurdum daha sonra bir yazı ekleyeyim dedim.Girdim admin paneline yazı ekleden bir yazı ekliyorum.Bir sürü sorun çıkıyor.Sorunlar:

1.Resim Ekle 'den yazının içerisine bir resim eklemek istiyorum.Resimi upload ediyorum sonra "Yerleşim" 'den Ortala 'yı seçiyorum.Ardından da "Yazının İçerisine Ekle" yi seçiyorum.Editor 'e baktığımda çok güzel bir şekilde ortalanmış gözüküyor.Ama Yazıyı yayınla diyip Anasayfa 'dan baktığım da Resim sola yaslanmış olarak gözüküyor.

2.Bu sefer de bir yazıyı ortalamak için "İmleç" ile ortalamak istediğim kısımı seçiyorum.Daha sonra Yazı Editor 'ün üst kısmında bulunan "Ortala" tuşuna basıyorum ama seçtiğim yer değil , eklediğim makelenin bütün yazıları ortalanıyor.

Bu nasıl bir sorundur ya ?? Çok iyi dediğiniz Wordpress bu mu ??

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wordpress ten iyi bir blog yazılımı biliyorsanız haber verin bizde kullanalım.

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TuRKuaZz illa bişey yazmış oluyum diye yazma.Ben yaratıcı mesajlar bekliyorum senin ki gibi boş mesajlar değil.Ben bir soru sordum, biliyosan yaz bilmiyosan yazma.Ne kadar gereksiz ve anlamsız bir mesaj attığının farkındamısın.Seni bilmem etmem ben şimdi seni mi suçluyuorum.Kullanamıyorsan suç bizim değil diyon.

Siz hiç mi Resim Upload etmiyonuz.Hiç mi resim ortalamıyosunuz.???????

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en ıyısı resımlerı BASKA SITENDEN ALDIR.. ne kasıcaksınkı resım eklıcem dıye :) en kolay yol bu sanırım .. Wp de:D

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırde arkadaslar kullanamıyosan suc bızım degıl seklınde degılde bırazdaha ILHAM ve destek verıcı TARZda arkadaslarımıza ılham verırsek cok daha ıyı olur en azından TR den bırseyler umut edebılırız. kolay gelsın

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar wordpress kurdum daha sonra bir yazı ekleyeyim dedim.Girdim admin paneline yazı ekleden bir yazı ekliyorum.Bir sürü sorun çıkıyor.Sorunlar:

1.Resim Ekle 'den yazının içerisine bir resim eklemek istiyorum.Resimi upload ediyorum sonra "Yerleşim" 'den Ortala 'yı seçiyorum.Ardından da "Yazının İçerisine Ekle" yi seçiyorum.Editor 'e baktığımda çok güzel bir şekilde ortalanmış gözüküyor.Ama Yazıyı yayınla diyip Anasayfa 'dan baktığım da Resim sola yaslanmış olarak gözüküyor.

2.Bu sefer de bir yazıyı ortalamak için "İmleç" ile ortalamak istediğim kısımı seçiyorum.Daha sonra Yazı Editor 'ün üst kısmında bulunan "Ortala" tuşuna basıyorum ama seçtiğim yer değil , eklediğim makelenin bütün yazıları ortalanıyor.

Bu nasıl bir sorundur ya ?? Çok iyi dediğiniz Wordpress bu mu ??

kullandıgınız tema ile alakalı olabilir farklı bir şablonla deneyin ama illa ki wp yi suçlamak istiyosanız kullanmanız için kimse sizi zorlamıyor :)

Kullanamıyorsan suç bizim değil ;)

bunu sormak bana düşmez ama hocam siz nasıl kullanmasını öğrendin acaba?

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Wordpress'i kendim kurcalayarak öğrendim.

Sitemkar bir uslupla değilde normal uslupla sorunlarını dile getirmeye çalışsaydı, sorununu çözmeye çalışırdım....

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Havidi; TuRKuaZz haklı bence - ama birinci mesajında değil, ikinci mesajında. Yaklaşımın çok yanlış, sana yardım etmeye hazır WordPress severlere "Bu mu len, sorunlu bu?" tarzı bir yaklaşım sergiliyorsun. Bu şekilde yardım mardım alamazsın, en fazla ağzının payını alırsın.

WordPress'i beğenmediysen niye kullanmaya devam etmek için sorunlarını çözmek istiyorsun? Önce bunu sormalısın kendine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5