İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Otomatik Yorum Yaz (Beta)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bir program yazıyorum yeni başladım öneri ve görüşlere göre geliştirebilirim. Değişiklikler uzun sürebilir.

Programın nasıl çalıştığını görebilmeniz için altına bir adet te web browser ekledim.

Blogun adresini giriyorsunuz blogda açılmış olan bütün konulara sırası ile yorum yapıyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
öneri: txt ile yorum yapılacak blog listeleri eklenebilsin :D

not: kendimde denedim, çalışmadı

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
çalışşsa çok harika birşey ama çalışmıyor malesef.

Ayrıca site kısmına bir kaç site ekleyebilsek daha mantikli olur :)

AnNoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum bunu ingilizce siteler için de Comments alanını dolduracak şekilde tasarlasan süper olur. Ayrıca arkadaşların dediği gibi bir txt dosyasına gireceğimiz linklerdeki bloglara eklese süper olur.

Eğer bu programda linkleri kategorilendirme imkanı sunar ve her türlü sistemde catchpace resimlerini atacak şekilde geliştirebilirsen paralı olarak satabilirsin rahatlıkla ki ilk müşterin ben olabilirim. :) Örnek adresler ve benzeri bilgiler istersen pm at görüşelim. Programı geliştirmende yardım edeyim böylelikle satılabilecek halde profesyonel bir yazılım koyarsın ortaya.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bütün sitelerde çalışıyor çalışma sistemi şu şekilde kısaca anlatayım.

Ben input alanlarının isimlerini daha önce tanımladım. Mesela isim alanı author , mail alanı email yorum alanı comment, site alanı url standart wordpresslerde bu şekilde eğer temada bir değişiklik yapılmamışsa , bu şekilde değilse zaten hata veriyor.

siteadi.com/p=1 den başlıyor :) siteadi.com/p=99999999999 gibi sonsuza kadar tüm sayfaları tek tek gezip yorum yazıyor. O siteyide google dan ilk bulduğum için ve ilgilenilmediği için seçtim.

Tek tek sayfa şeklinde olanıda var :) o biraz zahmetli sayfaların isimlerini tek tek girmek insanın canını sıkıyor bir zaman sonra.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
öneri: txt ile yorum yapılacak blog listeleri eklenebilsin :D

not: kendimde denedim, çalışmadı

evet bu şekilde yapılabilir varda :) ama inputlarında sorun yaşıyabiliyorum onun üstesinden gelmeye çalışıyorum zaten siteleri tek tek gezdiği içinde normal bir kullanıcı gibi girip yorum yazıyor.

Yenile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çalışsa yabancı sitelere backlink atakları yapardık ne güzel :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5