İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Oyun Botu (Roketoyun)

inforesim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar, Biraz önce yazdığım Roketoyun botunu sizler İçin Wp ye uyguladım. Ama temasında, Swf adresini swf olarak, Resim adresini resim veya thumb olarak giren temalarda çalışır. Eğer sizin temanızda çalışmıyor ise, Hangi ad ile ne girildiğini söylerseniz hemen yaparım.

Bot'dan Görüntüler !

Not : 1 sayfada 20 tane oyun listelenir. Örnek 1.oyun a ekle dediğinizde sayfa içinde ekler ve sayfa değişmez ! En altan ise 2. 3. sayfalara atlayabilirsiniz.

Bot'un Özellikleri !
1. Swf ve Resmi Sunucuya Çekmez ! Sunucuyu Yormaz !
2. Otomatik Etiket Üretir ! Tekrar Etiket Yazmak İçin Uğraştırmaz !
3. Hotlink Engellidir ! Yani karşı taraf resimlere hotlink yapsa bile, Resimler sizde sorunsuz gözükür.
4. Karşı Siteden Açıklamayı, Swf yi, Resmi Otomatik Çeker !
5. Oyun Eklerken, Gerekli Düzenlemeleri Yapabilirsiniz !
Bot'un Kurulumu
Rar'dan çıkan Alpbot un içine girin. Ardından baglan.php'de mysql ayarlarınızı yapın. ve Alpbot klasörünü ana dizine atın. Bütün işlem bu kadar ! Ardından Siteadresiniz.com/Alpbot olarak çalıştırabilirsiniz.

Bot'un Ayarı
Bot'daki otomatik gelen tagları değiştirmek için, Oyun.php yi açın içinde tagı aratın tagı bulunca yerine koymak istediğiniz tagı yazın. Herşey bu kadar !

Bot Nasıl Çalıştırılır ?
RoketOyun.com da Çekmek İstediğiniz Kategori Adresini Kopyalayın. Ardından bot da Kategori adresi : Yazan yere yapıştırın. Sayfa kısmına ise kaçıncı sayfayı çekmek istiyorsanız onu yazın. Ardından gönder diyin !

Alpbot klasörünün adını değiştirirseniz çalışmaz ! Baglan.php de ayar yapın !

Bot'un Download Adresi : http://www.resimlet.com/alpbot1.rar

Not : Eğer gerekli ilgi gelir ise, Film,Dizi,Resim,Haber Botlarıda Yazıp Paylaşıcam. + Wordpress yerine başka bir script kullanıyorsanız, Söyleyin uyarlarım.(Ücretsiz) Tek isteğim ; Resimlerinizi Resimlet.com'a Yüklemeniz.

mamy_69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu için teşekkür ederim, paylaşımlarınızı büyük bir ilgi ile takip ediyorum ve devamını bekliyorum....

semabsrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyun botunuzu denedim özel alanlara eklıyor onun ıcın kullandıgım temada cıkmadı oyunlar ama eklıyor, ayrıca ornek resımdekı goruntu gıbı degıl ındırdıgım bot sanırım bende kategorı adresı yazılcak yer cıkmıyor botda, cok guzel bı calısma ama, boyle bı sıte acmayı dusunuyodum en kısa surede acıp resım yukleme sıtenızınde reklamını yapmak ısterım. teşekkürler

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
çalışıyor mu çalış mıyor mu şuan?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hazirandaki konuyu hortlatmışsınız bu zamana kadar tabiki patlar :)

cino

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretsiz plugin var temin edebilirsiniz.. google da "Wordpress Oyun Botu Eklenti ( Plugin )" diye aratın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5