İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress, Phpbb yada diğerleri

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Wordpress, Phpbb yada diğer blog, forum sistemleri üzerine özgün temalar geliştirebilecek tasarımcılar arıyorum.

Örneğin wordpress için hazırlanan temanın tüm haklarını ben alacağım, her iş başına ödeme yapacağım.
Yapabilecek arkadaşlardan fiyat bekliyorum örneğin wordpress tema x usd özel mesaj ile yazarsanız fiyatları iyi olur.

Kolay gelsin

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress teması geliştirebilir veya sıfırdan yapabiliriz. fakat sizin ne kadar iş yaptığınızı veya ne kadar üründen komisyon vereceğinizi nasıl bileceğiz? yoksa tüm telif haklarını mı alacaksınız? ayrıca kategori var mı kafanızda? yani themaların kategorileri? bu konuları bizim gibi grafikçi arkadaşlar belki merak ediyorlardır yazarsanız daha net cevap verebiliriz veya p.m. atarız.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Üründen herhangi bir komisyon vermeyeceğim, hazırlamış olduğunuz temaların tüm hakkını satın alacağım, herhangi bir kısıtlama yok fakat genel kategoriler ilgi alanımda. Kullanılabilirlik bakımından göze hoş görünen, göz yormayan şık temalar.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat olarak hangi aralıkları düşünüyorsunuz? yani fiyatlar pahalı gelebilir unique için. templatemonster da 900 dolardan başlar sınırsız haklar sizin bütçeniz nedir acaba tema başı ? bunlarda genel soru eğer bunu da yanıtlayabilirseniz özelden veya msn den ayrıntıları konuşabiliriz...

A

Alice

Misafir
Ilginc Turkiye'de wp temasi sektoru baslamis gozlerim yasardi :)

Bu arada ,

Tasarim olarak "wordpress uzerinde tasarim yapmaktayim" sadece psd formatinda submit ederim , tasarim basina 35$ odeme kabul ederim full rights hakkina sahip olursunuz....

Ilginizi cekerse ,

Iletisime gecmesini biliyorsunuz. Kolay gelsin..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu konuda hala birşeyler yapabilecekler var ise iletişime geçebilirler, şu an için Alice ile anlaştık o çalışmalarına wordpress için başladı, phpbb, joomla vs. içinde tema yapabilecekler iletişime geçebilirler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5