İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Profesyonel Film Teması

cack88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Film Teması Önizlemesi : www .izleyeceksin. com

Tema Özellikleri
Ajax Film Afiş Posteri : Sitenin yukarısında bulunan film afiş posterinde sadece 5 poster bulunur. sonraki postera tıkladığınızda veriyi o anda çeker. yani siteyi yavaşlatmaması için ajax sistemi kullanılmıştır.

En Üstteki İbar : İbar bölgesinde Ana Sayfa linki bulunur. ve arama kutucuğu. arama kutucuğu sistemi facebook araması gibidir. iki kelimeden fazla yazdığınız an ajax devreye girer ve altta aramaya en uygun filmleri sunar

Film kategorisi : film katorekisinde 23 tane kategori sığdırılmıştır. her sayfadan erişilebirlik için ve fazla yer kaplamaması için yanyana sıralanmıştır.

Gelişmiş Arama : ajax film posterinin hemen sağ üst köşesinde "ara" diye bir button vardır. yine ona tıkladığımızda ajax afiş posteri gider yerine gelişmiş arama gelir. oyucu isminden imdb puanına göre her türlü arama imkanı mevcutur. yinde site yavaşlamaması için ajax sistemi kullanılmıştır.

Film Botu Bot : sinemalar.comdan bir filmin url'sini , filmin afiş urlsini, ve movshare , divxstage gibi sitelerdende direk olarak sadece linki , ve seçtiğimiz 3 , 4 siteden filmleri ve filmbilgilerini otomatik alır. film indirme özelliği otomatiktir. film eklerken istediğiniz alanı düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz. sadece fragmanı youtubeden embed kodunu alıpta koymanız gerekir.

Film Sayfası : Film Replikleri bölümünden rasgele film replikleri sıralanır ve ziyaretçi eğer isterse repligi facebookda paylaşabilir. film açılmıyor buttonnuna tıklandıktan sonra, film açılmamasına sebeb olan bazı bilgileri girdik. ziyaretçi onu okuyup sorunun videoda olduğu anlarsa, film açılmıyor buttonuna tıkladığı gibi seçtiğiniz e-mail adresine msj gönderir. eğer ziyaretçi isterse filmin embed kodunu alabilir , film bilgilerini alabilir.

Demo : www .izleyeceksin. com

Site Satılıktır. siteyi almak isteyen e mail adresimde iletişime geçsin
Tema Satılıktır.
Temanın ve botun fiyatı Sadece 90TL Dir.

Her türlü bilgi için e mail adresimden iletişime geçin : [email protected]

Ekleme: Tanıtım Resimleri
1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Renk siyah ağırlıklı olsa daha iyi olur gibi ve gerçekten fiyat pahalı geldi. Konuyu takip edicem ucuzlar ise kendi siteme alabilirim.

cack88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşşekkürler OnurMazlum.
Görüşün için teşekkürler Umut kardeşim.

fiyatta pazarlık payı vardır.

Ve Bir kaç daha açıklama yazacağım ;
bir film ekledeğinizde filmin serisi mevcut ise ;
www .izleyeceksin. com/batman-daima-izle

linkteki gibi filmin serisi bölümü oluşturabilirsiniz. bu özellik ziyaretçinin sitenizde daha fazla dolaşmasına ve siteyi sevmesini yardımcı olur.
Ve yorum yapıldığında sayfa yenilenmez, ziyaretçi film izliyorsa film kesilmez ve yorumları beğenme özelliği mevcuttur.

Satış sonrasında online yardım yapılır. msn adresim 7/24 açıktır.

Ekleme: Umut kardeşim.
bir ziyaretçinin bir siteyi hatırlamasına %70'i renk ve ismi yardımcı olur.
örnk : izleyeceksin.com
akılda kalıcı bir domain bana göre.
bir ziyaretçi bu siteyi googleye yazıp arattığında
izleyeceksin.net Çıktı diye farz edelim.
ve izleyeceksin.net ile izleyeceksin.com'un teması siyah.
ziyaretçi siteyi ayırt edemez.
ama bu farklı renkte bir tasarım yapıldığında ziyaretçi : ben bu siteye daha önce girmiştim' der. ve site hakkında olumlu yönde düşünür. ve siteye bağımlılıgı artar.

aslında görünüş, renk , site ismi çok önemli konular.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Teşşekkürler OnurMazlum.
Görüşün için teşekkürler Umut kardeşim.

fiyatta pazarlık payı vardır.

Ve Bir kaç daha açıklama yazacağım ;
bir film ekledeğinizde filmin serisi mevcut ise ;
www .izleyeceksin. com/batman-daima-izle

linkteki gibi filmin serisi bölümü oluşturabilirsiniz. bu özellik ziyaretçinin sitenizde daha fazla dolaşmasına ve siteyi sevmesini yardımcı olur.
Ve yorum yapıldığında sayfa yenilenmez, ziyaretçi film izliyorsa film kesilmez ve yorumları beğenme özelliği mevcuttur.

Satış sonrasında online yardım yapılır. msn adresim 7/24 açıktır.

Ekleme: Umut kardeşim.
bir ziyaretçinin bir siteyi hatırlamasına %70'i renk ve ismi yardımcı olur.
örnk : izleyeceksin.com
akılda kalıcı bir domain bana göre.
bir ziyaretçi bu siteyi googleye yazıp arattığında
izleyeceksin.net Çıktı diye farz edelim.
ve izleyeceksin.net ile izleyeceksin.com'un teması siyah.
ziyaretçi siteyi ayırt edemez.
ama bu farklı renkte bir tasarım yapıldığında ziyaretçi : ben bu siteye daha önce girmiştim' der. ve site hakkında olumlu yönde düşünür. ve siteye bağımlılıgı artar.

aslında görünüş, renk , site ismi çok önemli konular.

güzel tema ama arka plan çok sade kalmış gibi ve altta kaydırma çubuğu çıkıyor görüntüyü bozuyor. hayırlı satışlar hocam.

cack88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolsın. önerin için teşşekkürler.

hmm. bende çok sayıda tarayıcı var ama hiç birinde bu sorunla karşılaşmadım.

hocam hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
firefox kullanıyorum 3.6. çok fazla sağa yada sola gitmiyor çok hafif boşluk var. scrollbar çıkacak kadar.

cack88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saolasın kardeşim.
bunu gibi küçük sorunlar , tarayıcıya uyumsuzluk gibi sorunlar çıkarsa, satış sonrasında onarım, yardım yapılır. ki ben daha fazla sorun çıkacağını sanmıyorum.

Ekleme: Yeni Fiyat : 50 TL 'Dir.
pazarlık payı yoktur. ihtiyacımtan satıyorum. acil paraya ihtiyacım var :(

arkadaşlar konu güncellerdir.

DenizGozLum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site güzel arkaplan hoş durmamış bana göre fiyat biraz çok hayırlı satislar

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Güzel olmuş ben beğendim. Yalnız şöyle daha iyi olmaz mıydı hocam . film izleme ekranında videonun yanında film afişi varya. O afişin altında film hakkında bilgiler yer alsa.Bence daha hoş olurdu.

cack88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet. şimdi herkezin kendi zevki. yani birbaşkası daha farklı bir şekilde isteyebilir :)
saolun. almak isteyipde temada beyenmediği bir bölüm olursa, değiştirebilim. :)

yorum için teşşekkürler.

Ekleme: Konu günceldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5