İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Pvpserver Tanıtım Teması | 32Dakika

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

32dakika

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
JGJHJH.jpg

TEMA HAKKINDA
+ Özel bir istek üzerine yazılmış ve editlenmiştir. Asıl amacı piyasada wordpress Pvpserver tanıtım temasının olmayışıdır. Bir çok özellik mevcuttur. Demodan inceleyebilirsiniz.

TEMA ÖZELLİKLERİ
+ Tema yönetim panelinde belirtilen 4 oyun kategorisini anasayfada zorluk dereceleriyle birlikte gösterme,
+ Tema yönetim panelinde belirtilen 4 oyun kategorisi haricindeki konuları anasayfada Diğer Oyunlar kısmında gösterme,
+ Anasayfada en çok ziyaret edilen oyun serverlarını Popüler Oyunlar kısmında gösterme,
+ Gelişmiş özel alanlar ile zorluk derecelerini, site ip, adresini gösterme.
+ Konularda tema yönetim panelinde beirtilen 4 kategorideki oyunların resimlerini otomatik gösterme,
+ Facebook yorum sistemi ile kolay yorum

YONETİMM.jpg

TEMA PANELİ
+ Logo linki, genişliği ve yüksekliği ayarlama,
+ Site anasayfasında çıkacak özel duyuru alanı,
+ Meta keywords ve meta description değerleri girme alanı,
+ 6 Çeşit reklam alanı ve yönetimi,
+ Anasayfada çıkacak kategori alanları ve yönetimi,
+ Footer alanı ve yönetimi

TEMA EKLENTİLERİ
+ Wp Post wiews ile popüler serverleri anasayfa ve sidebarda gösterme,
+ Wp Post raitings ile serverleri oylama,
+ Wp Pagenavi ile kategorilerde sayfalama yapma,

Demo: http://server.32dakika.com

Kurulumu satın alacak arkadaşlara bizzat kendim yapabilirim. Kendi kurmak isteyen arkadaşlara ayrıntı bir şekilde hazırladığım kurulum, ayarlar ve bilgiler içeren txt dosyasını tema ile beraber göndereceğim. Tema için mümkün oldukça destek vereceğim. Tema adına karşınıza çıkabilecek her tür sorundan bizzat sorumluyum. Skype: otuzikidakika

Aşağıda belittiğim fiyat tek domain lisansı içindir.
PAZARLIK SÜNNETTİR YAPILIR.

=50TL=
32habertema3.jpg

dargman69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam merhabalar. konunu gördüm. resmen çıkmazdayım. yardımın olur diye düşünerek sana mesajı atıyorum. hocam sitem veritabanı hatası veriyor. büyük bir ihtimal wp-config dosyasından kaynaklanıyor. yapmadığım şey kalmadı sorunu çözemedim. o kadar emeğim vardı sitede yedeğinide almadım. host firmasıyla irtibata gectim yazılımsal diyor. allah rızası için yardımın olurmu. 10$ paypalım var onuda vereyim. lütfen yardımcı olabilirsen benim siteye bir el at. site adresim safakhack.com.

grafikerkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aman arkadaşlar ben satın aldım. Hatta içerik ve kurulum dahil dedi 70 olur dedi. Bende tamam dedim. Arkadaş dediki senin siteyi uçururuz haber bot yazarız google haberlerde ilk sırada olur şu bu. bende dedimki işinde iyi heralde bukadar uğraşacan 100 tl göndereyim dedim. windows host vardı bu host olmaz dedi yeni host aldım verdim şifresini ftp sini. arkadaş wordpresi kurmuş ne kadar zorya natro hostta:)) banada theme olarak gönderdi uğraşmadı bile. Site bi ton hata verdi. Cevap istedim yazmadı bile. Şimdi paramı geri istiyorum cevap bile vermiyor. kendisi iyi bilir guneyhaber.com deyince.

Aman arkadaşlar biraz parası fazla olsun iyi bir yerden alın kafanız rahat olsun...
nerden alayım diyenler olursa özelden mesaj atsın. burda reklam olmasın.

medline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hoca benden 100 tl tanıtım yazısı parası aldın şimdi skype da çıkmıyor aramalara cevap vermiyorsun demekki bu formda balık avlıyorsun benim gibi.Haram olsun

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
32dakika nickli arkadaş forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır. Lütfen internet üzerinden alışveriş yaparken bilinçli olun ve dikkatli hareket edin. Forum kirliliği oluşmaması için konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5