İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Sadece Anasayfa Indexleniyor

eL-Turkey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba , arkadaşlar bir wordpress sitem var site 7 aylık yaklaşık 2 aydır hiç ilgilenmiyordum şimdi siteye konu açmaya başladım ama konular indexlenmiyor. konu açıyorum 1-2 saat içinde ana sayfa hemen tekrar index alıyor ama yeni açtıgım konular ve etiketleri index almıyor sitemap ayarlarını ve all in seo ayarlarınıda yaptım hala aynı sorun devam ediyor yardımcı olursanız memnun olurum.
Site:www.hamilelikte.com

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google XML Sitemaps eklentisini tavsiye ederim. Ayrıca Google Webmaster kullanmanız sizin yararınıza olacaktır...

AcemiXoops

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google XML Sitemaps eklentisini tavsiye ederim. Ayrıca Google Webmaster kullanmanız sizin yararınıza olacaktır...
Gerekli eklentileri kullanmama ve daha evvel googlede düzenli index lenmelere ragmen bu ay googlede anormal durumlar farkettim.Arkadasin durumu benim karsilastigim sorun ile ayni.bekleyip görmek lazim.
kullandigim eklentiler: Wordpress için XML Site Haritası Oluşturucusu,All in One Seo',SEO Smart Links

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu tür sorunların çözümü genelde aynıdır. Sitenizi güncel tutun, büyük değişiklikler yapmadan bir süre bekleyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5