İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Şarkı Sözü Teması ( %100 Valid,Adsense Uyumlu,Özgün Tasarım,Tema Paneli )

A4proje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şarkı Sözü

Mor
wpbirsarki1.jpg

Mavi
indexmavi.jpg

Kırmızı
indexkirmizi.jpg

Wordpress Şarkı Sözü Teması ( %100 Valid, Adsense Uyumlu, Özgün Tasarım, Tema Paneli )

%100 Valid :
%94 Google Sayfa Hızı :

Tema panel görüntülerine buradan bakabilirsiniz.

Tema Özellikleri

• Sağ menü ayarları tema panelinden ayarlanabilmektedir.
  • Yorum alanını açma/ kapama ayarı tema panelindedir.
  • Anasayfa “Yerli Şarkı Sözleri” ve diğer 3 alanın kontrolu (kategori seçimi, listeleme sayısı vb.) tema panelinden yapılabilmektedir.
  • Adsense gelirleri için hazırlanmış 4 reklam alanının kontrolu tema panelinden yapılabilmektedir.
  • Reklam alanlarının yerleşimi max. kazanç getirebilecek şekilde yerleştirilmiştir.
  • Facebook kutusu fonksiyonunu açma / kapama tema panelinden yapılabilmektedir.
  • Worpdress “Görünüm” ayarlarındaki “Menüler” fonksiyonu aktiftir.

Tema Ücreti: Eski Ücret 50 TL
Büyük İndirimle Yeni Fiyat SADECE 30 TL !!!

* Kredi kartı ile alışverişlerde site üzerinden kesilen %5 komisyon bedeli tema ücretine eklenmiştir.

Ektra Ücretler:
  • Temadaki tüm görsellerin photoshop dosyalarını ücretsiz olarak tema ile birlikte verilecektir.
  • Tema ayarları, WordPress ve Tema kurulumu 10 TL‘dir.
  • Zamanım olmadığı için ücretli yada ücretsiz değişiklik yapmıyorum.Sadece teknik sorunlar olursa akşam 20.00 ile 23.00 arası ilgilenebilirim.

Ödeme Şekilleri: Akbank ve Sanalpazar

İletişim Msn & Email:
iletisim (at) a4proje.com

Diğer Temalarımız:
(WpÜrün) Wordpress Ürün Teması #v2

(WpFirma) Wordpress Kurumsal Firma Teması Çıktı!

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Temada kategori sisteminde, örnek olarak K harfine tıklandığında K harfi ile açmış olduğun Sanatçılar gelse ve o Sanatçıya tıkladığında o kategori altında eklenen şarkı sözlerini görsen, bu şekilde bir düzenle yapılabilir mi? Eğer bu şekilde olursa temayı satın almayı düşünüyorum da.

A4proje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede sanatçı isimlerine basınca zaten dediğiniz şekilde oluyor. Yukardakı kategorileri o şekilde sınırlandırmak pek iyi olmaz diye düşünüyorum.

A4proje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha fazla kişiye ulaşabilmek adına tema ücreti artık 30 TL'dir.

A4proje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler.

30 liradan satışlarımız devam ediyor son indirimden sonra diğer forumlarda 3 adet satılmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5