İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Seo Eklentileri Kurulum Hizmeti!

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Merhabalar,
Wordpress'e seo eklentisi bulmakta ve kurmakta sıkıntı yaşayan arkadaşların olduğunu görüyorum. Buna bir çözüm olmasına adına wordpress sitelerinizin seo eklentilerinin kurulum ve düzenlenmesini, link yapısının ayarlanmasını, sitemap eklentilerinin kurulması ve google'a gönderme işlemini yapacağım. Ticaret olması adına 0.1 cent paypal ödeme alacağım. Pazarlık yapılabilir :)

Yararlanmak isteyen arkadaşlar özel mesaj yoluyla kendilerine ulaşabileceğim mail adreslerini ve konu linkini ulaştırırlarsa yardımcı olmaya çalışırım.

İyi Forumlar,

akifokur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simsir arakdaş bir sitemin seo ayarlarında düzenleme yaptı.eline sağlık işini iyi yapan bir arakdaş

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
0,1 cent ve pazarlık:D

Hayırlı işler gayet güzel..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Wpde seo eklentisinin hite katkısı ortalama %kaç olur?

_SeCReT_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
%60 kanımca wpseo Daha iyi Gibi Geldi All in seo kullanıyordum wpseo ya geçtim daha çok verim aldım.

X

Xman

Misafir
wpseo ücretsiz olarak kullanılabiliyormu şu an ( crack anlamında değil yasal olarak ücretsiz )

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende ufak bir seo optimizasyonu yaptırmak istiyorum pp yok bende.Biraz daha ayrıntılı bir çalışmayı ne kadara yapabilirsiniz ?

Yukarıda bahsettiğinizden bir iki farklı seo çalışması daha olacak belkide..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5