İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Şifre Değiştirme

cryptoabi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Arkadaşlar kısa süre önce siteme bir hek saldırısı gerçekleştirildi. Siteyi hekden temizledim ancak, siteme yönetici girişi yapamıyorum ve şifremi dğeiştirsem bile girmiyor tw ile vs yardım edebilecek varsa yardımcı olabilirmi. (PhpMyAdmin şifre değiştirme konusunda)

iyikampanya

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
Yani çok içerik yoksa siteyi tamamen temizleyin. Belli ki eklentilerden birinden giriş yapmışlar. FTP dosyalarını tamamen silip virüs taramasından geçirmezseniz yarın yine girerler. Site adresi nedir? Pm atabilirsiniz.

cryptoabi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
bilen birisi tw den 2 dk yardımcı olsa?

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
5” rakamıyla başlayan HTTP durum kodları sunucu taraflı hatalardır. Ne zaman sunucular arasında iletişim bozukluğundan dolayı bir talep tamamlanamazsa bu kodlar ortaya çıkar.

504 gateway timeout hatası bir sunucunun, geçit veya proxy işlevi gören bir başka sunucudan zamanlı bir cevap alamaması durumunda ortaya çıkan bir HTTP durum kodudur.

504 gateway timeout farklı şekillerde ve boyutlarda karşımıza çıkabilir.

Örneğin:

• 504 Gateway Timeout nginx
  • Gateway Timeout Error
  • HTTP Error 504
  • 504 Gateway Time-out – The server didn’t respond in time
  • HTTP Error 504 – Gateway Timeout

Son yüklediğiniz eklentileri kaldırıp dener misiniz? Plugin klasörünün ismini değiştirin böyle deneyin.
DNS önbelleği (cache) temizleyin. Bununla da sonuca ulaşamadıysanız hata kayıtlarını inceleyerek hataya neyin neden olduğunu görebilirsiniz.

murataktasblogcom

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
öncelikle geçmiş olsun arkadaşım. Umarım pek fazla zarar görmemiştir siten. PhpmyAdmin ile değiştirmek çok basit. Sana vereceğim linkte görsel olarak anlatmışım bir göz gezdirip uygularsan sorununun çözülebileceğine inanıyorum.
WordPress Admin Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım ?
Murat Aktaş

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5