İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress sitelerdeki resimlere alternatif çözüm?

Web_Bilgini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar;

Wordpress blogum üzerindeki resimler hosting'de fazla yer kaplıyor. Ben bu dosyaları başka siteler üzerine yüklemeyi düşündüm ama bir süre sonra yüklediğim siteden de siliniyor. Bunun için bir öneriniz varmı? Benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Site:
www.omer.tk

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hosting alanını genişlet.En fazla alana sahipseniz sınırsız özellikli bir hosting düşünün...

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
wordpress'ten ücretsiz bir blog aç.

oraya yükle resimlerini :) en orijinal metod

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende bunu düşünüyorum, uzak url olayı bi yere kadar arkanızda oluyor, istersen photobuckete üye ol ya da loadtr ye üye ol, resimlerini bunlara yükle, eğer yine silinir diyorsan aylık 30 40 tl ye reseller satanlar var, böylesi daha mantıklı gibi gözüküyor ama resellerin sürekli patlama riski varmış, en iyisi alanını yükseltmen alan bittikçe 15 20 verip alanını yükseltirsin ya da facebooka yükle resimlerini şimdi aklıma geldi

RepeatX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimleri başka servislere yükleyebilirsin arkadaşların dediği gibi wordpress.com olabilir blogger olabilir ama engellenme ihtimaline karşı :D tumblr tavsiye ederim ben sağlam servisler olduğu için silinme konusunda sıkıntı olmaz fakat elinde yinede bir yedek bulundur. Bir aksilik olursa onu kullanabilirsin fakat resimlerin adreslerini değiştirmen biraz zahmetli olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5