İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Sitelere Sponsor Olabilirim

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi Günler ;

Sadece wordpress kullanıcılarına yaptığım bir jest olarak duyurmak isterim.Hosting problemi yaşayan yasa dışı içerik bulundurmayan her türlü siteye sponsor oluyorum.

Sponsorluk özellikleri ;

* Siteyi serverıma ben taşırım.
* Kesinlikle BW ve Alan sorunu yaşamayacaklar.
* 1 yıldan önce kesinlikle sponsorluk kesilmeyecek.
* Domain istedikleri yerden olabilir.Sadece DNS değiştirmelerini isterim.
* Karşılık olarak kesinlikle hiç bir şey istemem.(Link verirlerse de hayır demem.)
* FTP ve MySQL düzenleme hakları olacak.Fakat yeni bir MySQL oluşturmaları kontrol altında olacak.

Konu hakkında iletişim için ; [email protected] ya da forumdan özel mesaj kullanabilirsiniz.

Server dreamhost üzerindedir.(bnkz: http://www.dreamhost.com )

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
durduk yeremi yapıcaksın bunu yani bir şirket yada host sağlıyıcıysan reklam için yaparsın ama değilsin sanırım amacın db toplamak değildir umarım.
yinede denemek isteyen dener. Düşüncen İçin Teşekkürler

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
durduk yeremi yapıcaksın bunu yani bir şirket yada host sağlıyıcıysan reklam için yaparsın ama değilsin sanırım amacın db toplamak değildir umarım.
yinede denemek isteyen dener. Düşüncen İçin Teşekkürler

Her olayın ardında bir art niyet aranırsa iyilik yapmak diye birşey kalmaz.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dreamhostta yeterince alan var arkadaşta boşa gitmesin diye hayrına başka kişilerlede kullanmak istiyor sanırım

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben öğrenciyim ve son 1 sene içersinde host konusunda inanılmaz sıkıntı çektim.Şimdi sınırsız alan ve sınırsız trafik ile gayet başarılı bir servera yerleştim.

Sadece yardım yapmak amacım.İlgilenen arkadaşlar çekinmeden iletişime geçsinler.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben öğrenciyim ve son 1 sene içersinde host konusunda inanılmaz sıkıntı çektim.Şimdi sınırsız alan ve sınırsız trafik ile gayet başarılı bir servera yerleştim.

Sadece yardım yapmak amacım.İlgilenen arkadaşlar çekinmeden iletişime geçsinler.

Örnek davranışınızdan ötürü teşekkürler...

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fmevi.com | medeniyetler.org | ececik.com | lcnby.net sponsorluğumuza alınmıştır.Güzel geri bildirimler almaktayız.Devamını bekliyorum.Saygılarımla..

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben msn adresinizi ekledim, kabul ederseniz sevinirim.. :)

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sponsorluk devam etmekte. oss-osym.com 'a biraz önce sponsor olduk.Ve daha nicelerine (:)

kalmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlama rss_ems.. İnsanların; Bu sponsorluk sevdasına çok başı ağrıdı.Tabi ki Herkes Öyle değil ama insanın bir defa sütten ağzı yandığı zaman yoğurdu üfleyerek yeme durumunda kalıyor.. Arkadaşın demek istediği bu art niyet olduğuna inanmıyorum.. Seni de bu güzel davranışından ötürü tebrik ediyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5