İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress sitem yavaş yardım edermisiniz ?

KrmYlmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress genel olarak yavaş bir sistem..

Eklentileri komple devre dışı bırakıp bir deneyebilirsin,
seo url yapısını devre dışı bırakıp deneyebilirsin.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
site yavaş ve ben bunu bir türlü çözebilmiş değilim yardım etmenizi istiyorum neler yapmalıyım nasıl aşabilirim bu sorunu
http://haber.ilangezgini.com
Genel hatları ile bakıldığında;
Sprite kullanılmış hız için artı yönde iyi bir olay,
Resimleri gözden geçirdim ki thimbthumb var büyük bir resim de bulunmuyor,
Gayet normal şuanki seyir.

Şuradan önizleyebilirsiniz durumu.

Hostunuz kaynaklı sanıyorum. Veya W4REZ yollardan edindiğiniz temada sıkıntı var gibi. Orjinal tema satıcısı'nın ki 5 sn de tamamen açılıyor. Buda demek oluyor ki hostunuzun kalitesi iyi olmamakla birlikte temanızın içerisindeki kodlamalar ile oynanmış olabilir.

Afor43

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel hatları ile bakıldığında;
Sprite kullanılmış hız için artı yönde iyi bir olay,
Resimleri gözden geçirdim ki thimbthumb var büyük bir resim de bulunmuyor,
Gayet normal şuanki seyir.

Şuradan önizleyebilirsiniz durumu.

Hostunuz kaynaklı sanıyorum. Veya W4REZ yollardan edindiğiniz temada sıkıntı var gibi. Orjinal tema satıcısı'nın ki 5 sn de tamamen açılıyor. Buda demek oluyor ki hostunuzun kalitesi iyi olmamakla birlikte temanızın içerisindeki kodlamalar ile oynanmış olabilir.

anladım teşekkür ederim deneme için açtım sadece normalde haber sitesi ayrı hosta ayrı domainde açacaktım yavaş olması sebebiyle açmadım *****le denemek istedim orjinalini kullanacagım ama verdiniz bilgiler için teşekkür ederim bunun orjinalini düşünüyorum zaten çok teşekkürler

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
anladım teşekkür ederim deneme için açtım sadece normalde haber sitesi ayrı hosta ayrı domainde açacaktım yavaş olması sebebiyle açmadım *****le denemek istedim orjinalini kullanacagım ama verdiniz bilgiler için teşekkür ederim bunun orjinalini düşünüyorum zaten çok teşekkürler
Denemek tabii ki sizin elinizde. Veya satın alıp almamakta.. Tema kaynaklı değil de hosting kaynaklı da olabilir bu problem. Ekonomik host kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla :) Firma adı da, size sunduğu paket te ekonomik olabilir
fakat kalite de önemli. Deneme imkanınız varsa ücretli düzgün bir host ile deneme süreci başlatın bir de orada görün. Ha ben demiyorum ki illa hosttandır. Sonuçta ***** tema kullandığınız. Tam çekememiş, kopyalamış olabilirler ama birebir kalitede olduğu kesin değil. Sonuçta yine söylüyorum *****. 2 gün sonra heklenmeyeceğiniz garanti değil.

Afor43

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denemek tabii ki sizin elinizde. Veya satın alıp almamakta.. Tema kaynaklı değil de hosting kaynaklı da olabilir bu problem. Ekonomik host kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla :) Firma adı da, size sunduğu paket te ekonomik olabilir
fakat kalite de önemli. Deneme imkanınız varsa ücretli düzgün bir host ile deneme süreci başlatın bir de orada görün. Ha ben demiyorum ki illa hosttandır. Sonuçta ***** tema kullandığınız. Tam çekememiş, kopyalamış olabilirler ama birebir kalitede olduğu kesin değil. Sonuçta yine söylüyorum *****. 2 gün sonra heklenmeyeceğiniz garanti değil.

domainimi aldım www.haberdost.com yeni hostta aldım denemeye başlayacagım inşallah yardımlarınız için cok teşekkürler ben genede bu temayı deilde trend leri alayım diyorum hız konusunda sıkıntı yaşamassın yazıyor her yerde bakalım nasip artık denicez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5