İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress - Sitenizdeki Yazıları Almalarını Engelleyin.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yazı Engeller

Sitenizde kendinize ait olan makaleleri almalarından rahatsız oluyorsanız.
Bu eklenti ile sitenizden yazı almak isteyen kullanıcıları ve site sahiplerini engelleyebilirsiniz.

Demo : www.ispanyol.net
Yüklemek için : http://www.wptr.net/eklenti/

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Birşey sorcam bu zaten wordpressin kendisinde yokmu? Yani üyelere görünür olmak/olmamak vs. ?

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hayır varmı bilmiorum sanırım yok, sadece yazıları kopyala yapıştır yapılmasını engelleyen bir eklenti bu.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir çoğunuz izlemiştir ve eminim bir çoğunuz bu da film mi şimdi diyerek kalkıp gitmiştir. En sondaki mehter marşı da olmasa hani cidden şu an burada çok kötü şeyler söyleyebilirdim. :) Hani anlıyorum para kazanmanız lazım ama e kardeşim ayıp günah değil mi kaç yüz bin insan izlemiştir o filmi düşünün 2 saat çarpı 250.000 insan tam 500.000 saat ediyor. Türk insanının bu kadar vaktini çalmak doğrumu sizce para kazanmak adına. Eminim korkak ve kafa yormadan para kazanma mantıgı oldugu sürece bizleri Türk sinemasından uzaklaştırıp o kültürlerini bize aşılamaya çalışan Amerikan filmlerine muhtaç edeceksiniz. Bu zamana kadar cevirdigi hiç bir filmi begenmedigim aksine cok fazla sacma buldugum Mehmet ali erbil benim gözümdeki görünüşünü hala degiştiremedi. Kendisinden kendi tarzından filmler cevirip bu tarz filmlerde halkın gözünde baktıgı anda o rol ile zaten alakalı olan insanları oynatsa bizlerde mutlu ve vaybe ne güzel film cevirmişler deriz.
bundan mı bahsediyorsun yoksa parola olayından mı anlamadım tam ?

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Tamam hava atmayın :) bilen kişiler alabilir, kopyala yapıştır yapamazlar işte bilmeyenler. :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben php kod ararken gormuştum bir sitede orda firefox ile bile kopyalama yapamiyorsun adresi aradım ama bulamadım bulursam yazarım buraya

gokhan1211

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ff de kopyalayabiliosan fazla bi işe yaramaz acıkcası çünkü benim sitemdeki yazıları kopyalayacak olan insanin %90 kendi sitesine yapıstırıcak web site sahıplerının bir cogu ff kullanıyor... ama ff de engelleyen varsa paylasırsanız çok guzel olur yınede saol

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazıları da seçmeyi engelliyor ancak siteyi kaydedince pc den kopyalayabiliyorsunuz bence bu da yeterli olur ki zaten işi kavramış insanlar copy-paste yi bırakmışlardır işe yarar bir eklenti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5